Ana sayfa Gezi Rehberi Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

1
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu
Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

İçerik Başlıkları

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu | tek seferde avrupa kıtasını gezelim mi?

Bir hayaliniz mi var? Avrupa turuna mı çıkmayı düşünüyorsunuz! Türkiye’de otobüsle Avrupa turu denilince akla ilk gelen firma olan Avrupa Rüyası ile tek seferde Avrupa kıtasını gezebilirsiniz.

Her sabah başka ülkede uyanmak hayaliniz varsa Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat etmeniz. Üstelik Avrupa turunuz boyunca size profesyonel kokartlı rehberlerde eşlik ediyor ve Avrupa’nın Paris, Roma, Amsterdam, Prag, Budapeşte, Venedik gibi popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklıyorsunuz. Konakladığınız rüya şehirlerde sabah kahvaltıları içinde ayrıca bir ücret ödemiyorsunuz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu

TURSAB’a kayıtlı olan Avrupa Rüyası ile Balkanlardan Balkanlar, Britanya, Avrupa, İskandinavya, Endülüs, Küba, Afrika, Adriyatik turlarına çıkabilirsiniz.

Düş peşinde yola çıkarak her sabah başka ülkede uyanmak sizin de mutluluk kaynağınız ise Avrupa Rüyası turları tamda size göre! Peki, Avrupa Rüyası turları ile nereleri göreceksiniz?

Ekonomik Avrupa turu Nerelere Gidiyor?

Ekonomik Avrupa turu olan Avrupa Rüyası EKO ile tek seferde Avrupa kıtasını baştan başa gezmek gibi bir düşünceniz mi var?

Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu bulunuyor. Bu turlardan Avrupa Rüyası EKO ile 16 günde 14 ülke 24 şehir gezebiliyorsunuz. Tur boyunca gezdiğiniz şehirlerin yanı sıra İgoumenitsa-Bari arasında Adriyatik Denizi’nde konaklamalı gemi yolculuğu yaparak güneşin doğuşuna tanık olacaksınız.

Herkesin gidilecek yerler listesinde ilk sırada yer alan İsviçre’nin Zürih şehrini ve İsviçre Alplerini göreceksiniz. Bu kadarıyla da yetinmeyerek dillere destan Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğu Alsas-Loren bölgesinin Mulhouse, Colmar, Alsas, Strasbourgh ve sürpriz Fransız köylerini göreceksiniz. Tüm bunların üzerine Paris’te 2 gece konaklayacaksınız.

Alsas-Loren Turu ile Fransa Şarap Yolunu Keşfedin

Avrupa Rüyası otobüsle Avrupa turu ile Alsas-Loren bölgesini gezeceksiniz. Fransa Şarap Yolu olarak adlandırılan bölgede Mulhouse, Colmar, Kayserberg, Eguisheim, Alsas, Strasbourgh’u keşfediyorsunuz.

Colmar, şirin sokakları, yüzlerce yıllık yarı ahşap evleri, sevimli kanalları ve yaya şehir merkezi ile büyük bir film setini andırıyor. Aynı zamanda kentin, zamanın yıkımlarından harika bir şekilde korunan tarihi merkezi, olağanüstü mirasıyla bin yıllık Avrupa tarihine büyüleyici bir bakış açısı sunuyor.

Fransa‘nın Alsace bölgesinde yer alan Mulhouse, Almanya ve İsviçre sınırına yakın, Strasbourg’dan sonra bölgenin ikinci en büyük şehri. “Fransız Manchester” lakaplı Büyük bir sanayi şehri olan Mulhouse, aynı zamanda da müzeleri ile ünlü.

Fransa‘nın en çekici ve sofistike şehirlerinden biri olan, Alsace bölgesinin başkenti Strazburg, masallardan çıkmış atmosferi, çiçeklerle kaplı ve Arnavut kaldırımlı meydanlarında yer alan orta çağ yapıları ve ahşap evleri ile çok güzel bir şehir.

Avrupa’nın En Popüler Şehirlerini Otobüsle Avrupa Turu ile Geziyorsunuz

İstanbul’dan başladığınız otobüsle Avrupa turunda Selanik’te Atatürk’ün Evini ve Beyaz Kule’yi gezdikten sonra Yunanistan’ın Parga şehrine geçiyorsunuz. Burada denize girip sahil kasabasında balık yedikten sonra İgoumenitsa’dan konaklama yapacağınız geminize binerek Adriyatik Denizi’nde yolculuk yapıyorsunuz. Ve güvertede kahvenizi içerken gün doğumunu Adriyatik’te görebiliyorsunuz.

İtalya’da sırasıyla Bari, Roma, Vatikan, Pisa, Floransa, Venedik ve Verona şehirlerini gördükten sonra herkesin hayallerini süsleyen İsviçre’de Zürih şehri keşfediyorsunuz. Yol boyunca en yakın arkadaşınız İsviçre Alp Dağları oluyor.

Alsas-Loren bölgesinde Mulhouse, Colmar, Kayserberg, Eguisheim, Alsas, Strasbourgh’u gördükten sonra Paris’e gidiyor ve 2 gece konaklıyorsunuz. Paris’i doya doya gezdikten sonra sırasıyla Brugge, Amsterdam’a gidiyorsunuz. Ekstra ücret ödemeden Hollanda yel değirmenleri ile ünlü Zaanse Schans kasabasını görüyorsunuz.

Peki, başka nereleri geziyoruz diyorsanız. Berlin, Dresden, Prag, Bratislava, Viyana, Budapeşte, Belgrad ve Sofya şehirlerini geziyorsunuz.

Avrupa Rüyası Otobüsle Avrupa Turu Konaklama

Rüya gibi Avrupa Rüyası EKO turu ile 16 günde 10 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler: İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Mulhouse, Paris (2 gece), Amsterdam, Prag, Budapeşte, Sofya.

 

Avrupa Rüyası EKO Tur Tarihleri

  • 1 Temmuz – 17 Temmuz 2019
  • 20 Temmuz – 5 Ağustos 2019
  • 8 Ağustos – 24 Ağustos 2019
  • 1 Eylül – 16 Eylül 2019

Konforlu Avrupa turu arayanların tercihi olan otobüsle Avrupa turu Avrupa Rüyası PLUS ile 16 günde 14 ülke 24 şehri kapsıyor. Konforlu bir şekilde Avrupa kıtasında seyahat etmeyi tercih edenler için Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarında zaman kaybetmeden gezebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak iki kez konaklayarak Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapıyorsunuz. PLUS turunda da Alp Dağları ile ünlü İsviçre’nin Zürih şehrini görüyorsunuz. Ve yine Şarap Yolu olarak adlandıran üzüm bağlarının bulunuduğu Alsas-Loren bölgesinin Mulhouse, Colmar, Alsas, Strasbourgh ve sürpriz Fransız köylerini görüyorsunuz. Bunların yanında doğa harikası Slovenya’nın Bled Gölü’nü, kartal yuvası gibi destansı ülke San Marino’yu keşfetme şansınız oluyor.

Konforlu Avrupa Turu Konaklama – Avrupa Rüyası PLUS

Avrupa Rüyası PLUS turu ile 16 günde 11 gün konaklayacaksınız. Konaklama yapacağınız şehirler: İgoumenitsa – Bari (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı), Roma, Venedik, Budapeşte, Prag (2 gece), Amsterdam, Paris (2 gece), Strasbourgh, Ancona – İgoumenitsa (Adriyatikte gemi yolculuğu konaklamalı).

Avrupa Rüyası PLUS Tur Tarihleri

  • 1 Haziran – 17 Haziran 2019
  • 2 Temmuz – 18 Temmuz 2019
  • 21 Temmuz – 6 Ağustos 2019
  • 9 Ağustos – 25 Ağustos 2019

Fiyata Dahil Hizmetler Neler?

Avrupa Rüyası’nın hiçbir otobüsle Avrupa turu rotasında, tüm ekstra turlar ücrete dahildir. Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti ve lüks otobüslerle şehirlerarası yolculuklar başta olmak üzere, Yunanistan ve İtalya arasındaki 2 gemi yolculuğu, Venedik şehir merkezinden Vaporetto ile limana ulaşım, bagaj hakkı, otel konaklamaları ve konaklama açık büfe kahvaltıları, şehir vergileri, mesleki sorumluluk sigortası fiyata dahil hizmetler arasında.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler Neler?

Fiyata dahil olmayan hizmetler arasında ise, yeşil pasaportu veya vizesi olmayanlar için 135 Euro Schengen vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, seyahat güvence paketi, müze ören yerleri ücretleri ile bireysel harcamalar ve yeme-içme masrafları bulunuyor.

Avrupa Rüyası Nasıl Başvuru Yaparım?

Avrupa Rüyası’nın otobüsle Avrupa turlarına www.avruparuyasi.com.tr  sitesinden başvuru formunu doldurarak hemen başvurabilirsiniz.

Web sitelerinde yer alan canlı sohbet hattından yol danışmanlarıyla birlikte başvuru adımlarını takip ederek de başvurunuzu Avrupa Rüyası’na iletebilirsiniz.

0850 840 18 06 iletişim numarasından Avrupa Rüyası yol danışmanlarıyla iletişim kurarak size uygun Avrupa turunu ve uygun tarihi seçerek tura katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Rüyası’nın farklarından biri de web sitelerinde size özel Gezgin Girişi paneli bulunması. Bu panelden de tura katılım boyunca tüm bilgilerinizi, ödemelerinizi ve tur ayrıntılarınızı takip edebiliyorsunuz.

Avrupa Rüyası sosyal medya hesapları üzerinden de göndereceğiniz başvuru taleplerine ve sorularınıza sosyal medya hesapları üzerinden yol danışmanları hızlı şekilde cevap vereceklerdir.

Okuduk, bilgilendik! Şimdi sıra hayalleri gerçekleştirmekte! Adımlarınızın sizi hayallerinize ulaştırması dileklerimle!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.