Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri / İstanbul

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri
Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri

Eşsiz manzarası, Osmanlı tarzı dekorasyonu ile Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri hakkında bilgiler vereceğiz. Çubuklu da bulunan Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri kahvaltı ve menü fiyatları yanı sıra, nerede ve nasıl gidilir? gibi pek çok bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul‘un en eski sosyal tesislerden birisi olma özelliğini taşıyan bu yer 1999 yılından bu zamana kadar hizmet vermeye devam etmekte. Deniz hemen yanı başında 2 katlı olarak inşa edilmiştir. 1050 metrekare açık, 1300 metrekare kapalı alanı ile oldukça büyük ve ferah bir ortamda hizmet veren tesis Karadeniz’in serin sularının sahille buluştuğu Beykoz Sahilinde bulunmaktadır. Koru içerisinde bulunan yemyeşil ağaçlar da ortama ayrı bir güzellik katmakta.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Kahvaltı

Sosyal tesislerin en çok kahvaltı hizmetleri için ziyaret edildiği bir gerçek. Kahvaltı hakkında genel bilgi verecek olursak çeşit bol, fiyat uygun. Standart kahvaltı tabağı ( Salata, peynir, yumurta, zeytin, reçel, bal ) ile servis edilen kahvaltı tabağı kişi başı 20 Lira. Yanına sipariş vereceğiniz aperatif seçenekleri ekstra ücrete tabi. Örneğin paçanga böreği 7, kızarmış patates 6 Lira. Bunun gibi çeşitleri arttırabilirsiniz elbette. Serpme kahvaltı ise kişi başı 35 Lira. Serpme kahvaltı tercih ederseniz yanına aperatif seçmenize gerek kalmaz. Oldukça doyurucu olduğundan emin olabilirsiniz.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları
Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Kahvaltı Fiyatları

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi Menü

Tesisin 2. Katında yer alan Restoran kısmından da kısaca bahsetmekte fayda var. Standart ızgara ve balık çeşitleri mevcut. Bunun yanı sıra tesise özel spesiyallerin başında; Beykoz Kebabı, Ispanak Yatağında Levrek Fileto ve Sebzeli Somon yer alıyor.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisi Yemek Fiyatları

Diğer sosyal tesislerde olduğu gibi fiyatlar burada da uygun. Fiyatları en uygun ve en pahalı arasında sıraladık. Keyifli bir akşam yemeği için oldukça şık ve güzel tasarlanmış mekana boğaz manzarası da eklenince yemeklerin tadı daha bir lezzetli oluyor.

Izgara Çeşitleri: 12-25 Lira.

Balık Çeşitleri: 17-30 Lira

Spesiyaller: Beykoz Kebabı 30, Ispanak Yatağında Levrek Fileto 30 ve Sebzeli Somon 25 Lira.

Tatlı: 6-10 Lira.

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?
Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Beykoz Sahil Sosyal Tesisleri Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Çiğdem Mahallesi, Barbaros Caddesi, No 16, Beykoz

Telefon: 444 10 34

Ulaşım: Araç ile ulaşımda en kolay güzergah sahil yolunu kullanmak. Araç ile sahil yolu üzerinde Beykoz istikameti yönünde devam ederken Barbaros Caddesi Üzerene gelmeniz tesise ulaşmanızı sağlayacaktır.

Toplu taşıma ile ulaşım seçeneği oldukça fazladır. Tesislere yakın konumdan geçen otobüslerin hat numaraları şu şekildedir;

15D – 15T – 11H – 15BK – 11H – 15F – 121A hat numaralı otobüsler tesise yakın konumdan geçmektdirler. Konum bilgisi için tıklayın.

Ve son olarak İstanbul’da bulunan diğer bütün sosyal tesislere göz atmak isterseniz İstanbul’daki Sosyal Tesisler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atmanızı öneririm. Başka bir gezide görüşmek üzere kendinize iyi bakın. :)