Khalkedon Cafe & Restaurant – Kadıköy / İstanbul

Khalkedon Kalamış
Khalkedon Kalamış

Khalkedon Kalamış

Khalkedon Cafe & Restaurant şehrin içinde ama gürültüsünden uzak aileniz ve sevdiklerinizle özlemini duyduğunuz nezih bir ortamda dünya mutfağının tadına varmak ve nostaljiyi yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmuş. Khalkedon Restaurant’ta Pazar günleri muhteşem lezzetlerden oluşan serpme kahvaltısı ile keyifli saatler geçirebilirsiniz. Kapalı alanı 120 ve 70 kişilik 2 adet salonu ile 200 kişilik bahçe kapasitesiyle hizmetinizde. Deniz kenarında ferah bahçesi, garsonların son derece saygılı ve güler yüzlülüğü, kaliteli canlı müziği ile alanında uzman bir çok Restaurant’ı gerisinde bırakıyor.

Khalkedon Cafe & Restaurant Kahvaltı Menüsü:

Beyaz Peynir, kaşar peyniri, dil peyniri, dana jambon, tavuk jambon, yumurta, zeytin, domates salatalık, tereyağı, reçel, bal, 2 adet çay. Hafta içi hergün saat 09:00-13:00 arası 15 TL

Khalkedon Cafe & Restaurant Kahvaltı Fiyatları:

Sabah Kahvaltısı Hafta içi hergün saat 09:00-13:00 arası 15 TL

Öğle Yemeği Menüleri: 17 – 25 TL arasında.

Akşam Yemeği: 17 – 30 TL. arasındadır.

Khalkedon Cafe & Restaurant Resimleri

Khalkedon Cafe & Restaurant Kalamış Nerede Nasıl Gidilir

Adres: Münir Nurettin Cad. No 23 Kalamış – Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0216 449 23 52

Nasıl Gidilir?: Kadıköy’e girdiğinizde meşhur bağdat caddesini kime sorsanız bilir, buradan kalamış parkına doğru gittiğinizde mekanı hemen göreceksiniz yada yolunuzu Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Tesisleri’ne doğru çevirinin, burayı geçtikten sonra karşınıza khalkedon cafe çıkacaktır.