Ana sayfa Genel

Dünya’nın En Lüks Romantik Villa Oteli

Dünya’nın en lüks romantik villa oteli “Prima Donna” Ödüle Doymuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı 2020 Patara yılında, Likya’nın 5 kenti ,12 km’lik Patara Kumsalı ve müthiş gün batımı manzarası ile “Dünyanın En Lüks Doğal Manzaralı Oteli” ödülüne aday gösterildi.

World Luxury Hotel Awards , 2000’i aşkın otelin , 14 yıldır en lükslerinin ,110 kategoride yarıştığı dünyanın saygın bir yarışması.

2019 yılında “Dünyanın en lüks romantik villa oteli” ödülünü kazanan, Prima Donna, 2020 senesinde en lüks doğal manzaralı otel kategorisinde aday gösterildi.

Yarışma 2 aşamalı.

Birinci aşamada misafirler, sevenler, konaklamış olanlar oy veriyorlar. Ne kadar çok oy alınırsa ikinci aşamaya geçme şansı o kadar artıyor.

İkinci aşama Jüri Değerlemesi.

Jüri yerinde ziyaret ve mülakat ile nihai kararını veriyor.

Oylama bu yıl 7 Eylül’de başladı.

2 Ekim’e dek devam edecek.

Sonuçlar bu sene 5 Aralık’ta Mauritus’ta Beachcomber Golf Resort’da yapılacak Gala Gecesinde açıklanacak.

Küçük bir Türk otelini oylarınızla desteklemek isterseniz ; Prima Donna oyları ülkemizi dünya çapındaki oylamada öne çıkararak hak ettiği değeri alacaktır.

Buradan linke tıklayarak oylarınızı kullanabilirsiniz:  https://www.luxuryhotelawards.com/

Manzarası, yemekleri ve eşsiz doğa içi konaklaması ile Türkiye’nin göz bebeği otellerinden olan Prima Donna Patara keşfedilmesi gereken gizli bir cennet gibi adeta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.