İstanbul'da Atv ile safari yapılacak yerler
İstanbul'da Atv ile safari yapılacak yerler

Bu sene Ramazan bayramı tatili 9 gün olarak açıklansa da pek çok firma da bu izin süresi geçerli değil. Hal böyle olunca İstanbul’da yaşayan bu durumdaki çalışanlar şikayetçi olsa da bizler bu durumu avantaja çevirmek için sizlere küçük bir kaç eğlenceli fikir sunacağız. Hepimiz için bol eğlenceli ve hayırlı Bayramlar.

1- İstanbul’u Baştan Keşfedin

Her yanı buram buram tarih kokan “İstanbulda’ki Tarihi Sokakları” gezebilir, “Galata Kulesi’nden eşsiz İstanbul manzarasını seyredebilir, Yerli Turist olarak İstanbul’u keşfe çıkıp Topkapı Sarayı, Ayayosfave daha pek çok yeri ziyaret edebilirsiniz.

2- Çocuklarınız İle Birlikte Eğlencenin Tadını Çıkarın

Karneler alındı ve yaz tatili başladı. Ramazan Ayına denk gelen bu tatil başlangıcında çocuğunuzla birlikte çıkıp gezme fırsatınız olmamış olabilir. Bayram tatilini siz de fırsata dönüştürebilirsiniz. İstanbul’da Bulunan Akvaryumlar ile çocuklarınızı deniz canlılarına yaklaştırabilir, İstanbul’da bulunan Eğlence Merkezleri ve Lunaparkları gezdirerek hem çocuğunuzun hem de kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

3- Açık Alanda Spor Yapmanın Keyfine Varın

Yürüyüş, Bisiklet veya Spor tutkunu iseniz ve bu tutkularınızı İstanbul kalabalığından dolayı spor salonlarında hapsolarak geçiyorsanız bu bayram sizin için iyi bi fırsat. İstanbul’da En Güzel Yürüyüş Parkurları, İstanbul Sahilinde Yürüyüş Parkurları ve İstanbul’da Bulunan Bisiklet Parkurları yazılarımıza göz atabilir size uygun rotayı seçerek güzel hava ile birlikte tutkunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

4- Arkadaşlarınız İle Yeni Maceralara Atılın

İstanbul Polonezköy ATV safari Yapılacak Yerler

Eğer iş veya farklı nedenlerden dolayı sizin gibi İstanbul’da kalmak zorunda olan arkadaşlarınız varsa hemen oturup bir plan yapın. 4 kişi olduysanız son zamanların en çok ilgi gören oyunu Odadan Kaçışıtavsiye ederiz. Ama sayınız daha fazla ise ATV ile Safari Yapmanızı hem iyi vakit geçirmenize hem de tatilde hissetmenize yardımcı olacktır.

5- İstanbul Demek Boğaz Demek

İstanbul Ortaköy Boğaz Turu 03

İstanbul Boğazı olmadan bu yazıya son veremezdik elbette. Ada vapurlarında sıcak çay ve simit’in keyfi, şehir hatlarında da Kadıköy – Beşiktaş hattının manzarası benim vazgeçilmezlerim. Ama illa suların üzerinde olacak değilsiniz. İstanbul’un En Güzel Manzaralı Yerlerini ziyaret edip bu eşsiz manzarayı tepeden de izleyebilirsiniz.