Seanergy Beach Club 2006’da yılında hizmete başlamış, nadir görülen incecik altın sarısı kumundan oluşan 300 metre uzunluğundaki plaj bandı, 1400 metrekare platform üzerine kurulmuş olan restoranı, güneşlenme terası, orman içerisindeki piknik alanı, ağaçlar arasına kurulmuş hamaklar, eğlence alanı ve doğal renklerin hakim olduğu dekorasyonuyla İstanbullulara güzel bir tatil seçeneği sunuyor. Neler var?: Geniş güneşlenme alanı, 20 adet duş ve soyunma kabini, Wifi İnternet erişimi, piknik alanı, çadır yerleri, eğlence alanları ve ücretsiz otoparkı sizleri bekliyor olacak. Burada isterseniz ATV turlarına katılabilir, su sporları yapabilir, arkadaşlarınızla plaj voleybolu veya plaj futbolu oynayabilirsiniz.

Kısa bilgi: Kilyos’da bulunan diğer plajları da merak ediyorsanız; Kilyos Plajları listemize de mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Seanergy Beach Club Giriş Ücreti?

Hafta İçi: 70 TL — Hafta Sonu: 95 TL ‘dir.

Seanergy Beach Club Resimleri

Seanergy Beach Club’a Nasıl Gidilir?

Araç İle: Sarıyer’den kilyos yolunu izleyerek Kilyos’a varıyorsunuz, Kilyos’u geçtikten sonra Gümüşdere sapağı karşınıza çıkıyor. Bu sapaktan da sapmayıp yola devam ettikten sonra karşınıza Seanergy yolu çıkıyor. O yolu takip ederseniz kolaylıkla Seanergy Beach cluba ulaşabilirsiniz.

Açık Adres: Gümüşdere Mah. Boğaziçi Kampus Yolu No: 1/A Kilyos, Sarıyer

Telefon: 0 212 203 08 63 

Konum için tıklayın.