Shaya Beach Tekirdağ Altınova’da 2012 mayısında hizmete giren çok yeni bir tesis.  Deniz kıyısında 5000 m² açık alanda 1000 m² çim 210 m² ahşap kapalı alanı 100 metre kumsalı 36 metre iskelesiyle eşsiz bir yer. Neler var?: Yazları haftasonu plaj partileri ve canlı Dj performansları, Yaz kış Haftanın üç günü eşsiz Tekirdağ manzarasında canlı müzik dinletisi, Birbirinden ilginç kumsal partileri ve Beachvoley turnuvaları, İstenilen günde müşterilerine özel süpriz doğum günü organizasyonları, Düğün ve nişan başta olmak üzere her türlü toplantı ve özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyorlar.

Shaya Beach Resimleri

Shaya Beach Nasıl Gidilir?

Adres: Tekirdağ Altınova mahallesi Cem hipermarket karşısı

Araç İle: Tekirdağ merkezden kumbağ yolunu takip edin. Altınova 1. camiden sağa dönüp yaklaşık bir kilometre gittikten sonra 2. caminin 100 metre ilerisinde yolun gidişe göre sol tarafında denizi gördüğüniz ilk yer.

Toplu taşımayı kullanarak; Tekirdağ merkezden: Sarı Altınova minibusleri ve Mavi Kumbağ minibusleri ile Altınova Halk otobüslerini kullanarak Altınova Cem Hipermarket önünde inerek Yolun karşı tarafına geçtiğiniz taktirde Shaya Beach’e ulaşabilirsiniz.

Dönüş Yolunda: Tekirdağ merkeze Toplu taşıma ile yazları sabaha karşı dörde kadar kumbağ minibuslerini kullanarak ulaşabilir. Kışın gece 00:00’a kadar toplu taşımadan Yararlanabilirsiniz. Konum için tıklayın.

İletişim: Bünyamin ŞİMŞEK Tel: 0537 016 03 56