İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Antalya Kaş‘da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Kaş Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız İnceboğaz Plajı. İnceboğaz plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Kale Hotel

Kale Hotel
Kale Hotel

Otel 2 yıldızlı olsa da hizmet kalitesi kesinlikle daha fazlasını hak ediyor. Konumu itibari ile de kaş merkezde olması önemli bir avantaj. Gitmek isteyebileceğiniz her yere ulaşım olanağınız mevcut. Çatı katındaki odalar biraz dar ve basık. Uzun boylular için sorun olabilir. Diğer odalar ferah ve geniş. Temizlik konusuna gelecek olursak hem odalar hem de ortak kullanım alanları gayet temiz. Çalışanlar kibar, nazik ve güler yüzlüler. Tek eksi puan kahvaltıdan verebiliriz ama hangi 2 yıldızlı otel de çeşit çeşit kahvaltı olanağı var ki?

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,6/10 ve 4,3/5

Oda Fiyatı: 150 – 250 Lira

Telefon: 0242 836 40 74

Adres: Andifli Mahallesi, No:17. Yeni Cami Cad. Kaş / ANTALYA

2- The Hideaway Hotel

The Hideaway Hotel
The Hideaway Hotel

Bir otelden beklenebilecek en önemli şeylerin başında gelen güler yüzlü hizmet ve temizlik konularında çok çok çok başarılı olduklarını söyleyerek giriş yapmak istedik. Gerek otel sahipleri gerekse çalışanlar inanılmaz cana yakın, kibar, nazik yani aklınıza gelebilecek tüm iyi terimleri buraya yazabilirsiniz. Otel pek çok konuda kendi kategorisindeki otellerin ilerisinde. Konum olarak da oldukça iyi bir lokasyonda. Her yere gerek araç ile gerekse dolmuş ile rahatça ulaşabilirsiniz. Otelin odaları ferah, geniş ve temiz. Küçük şirin bir havuzu ve muhteşem manzarası sizleri de kendisine hayran bırakacaktır.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,9/10 ve 4,9/5

Oda Fiyatı: 200 – 400 Lira

Telefon: 0546 836 18 87

Adres: Kaş / ANTALYA

3- Payam Hotel

İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Payam Hotel
İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Payam Hotel

Butik otel şeklinde hizmet veren otelin sahibi ve çalışanları çok yardım sever. Konumu ile merkeze yürüme mesafesindeki otelin tek eksiği denize sıfır olmayışı sanırım. Odalar gayet temiz ve ferah. Otelin genel olarak her yeri pırıl pırıl. Ortam olarak da oldukça sakin ve huzurlu. Yani toplarsak güler yüzlü hizmet, nazik ve ilgili çalışanlar, temiz odalar ve harika bir konum için oldukça uygun olan fiyatı da eklersek Kaş’ta kalınabilecek en iyi oteller listemize kesinlikle girer diyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,9/10 ve 4,9/5

Oda Fiyatı: 350 – 500 Lira

Telefon: 0546 836 15 56

Adres: Andifli Mahallesi, Yeni Cami Cad. No:24. Kaş / ANTALYA

4- Sardunya Otel

İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Sardunya Otel
İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Sardunya Otel

Kaş merkezde konaklayabileceğiniz en güzel otellerden birisi de burası. Denize yürüme süresi 1 ya da 2 dakika kadar sürüyor. Bu yakınlık sayesinde eşsiz bir manzarayı da içinde barındırıyor. Personeller işini seven ve layıkıyla yapmak için elinden geleni yapıyorlar. Bahçesi oldukça bakımlı ve otelin tüm genel alanları gibi temiz. Böylesine güzel bir bahçede kahvaltı yapmak insanı güne bir adım önde başlatıyor. Otelin bir de kendine ait plajı bulunuyor. Gayet sakin, berrak ve temiz denizin sahili de oldukça temiz. Yaşanabilecek tek sıkıntı park sorunu. Geri kalan her şey mükemmele yakın.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,4/10 ve 4,6/5

Oda Fiyatı: 350 – 500 Lira

Telefon: 0242 836 30 80

Adres: Andifli Mahallesi, Kaş / ANTALYA

5- Hotel Nisa

İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Hotel Nisa
İnceboğaz Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Hotel Nisa

Sadece konaklamak için otele ihtiyaç duyanlar için tavsiye edebileceğimiz bir otel. Yani havuzu yok, aktivite imkanı yok ama hem merkezdeki konumu, hem uygun fiyatı hem de idare eder hizmet kalitesi ile tercih edilebilir. Temizlik konusunda yerden yere vurulacak yorumları hak etmiyor. En azından bir isteğiniz olduğundan söylediğiniz andan itibaren ellerinden geleni yaptıklarını görebiliyorsunuz. Personeller de cana yakın ve kibarlar. Fiyat ise şehir merkezindeki pek çok otele göre daha uygun. Sadece gece uyumak için otel arayanlardansanız tercih edebilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı:

Oda Fiyatı: 130 – 180 Lira

Telefon: 0242 836 20 08

Adres: Andifli Mahallesi, Hastane Cad. No.12, Kaş / ANTALYA