Ana sayfa İstanbul Başakşehir

Babalu Park – Babalu Aktif Eğlence Parkı Nerede Nasıl Gidilir – Giriş Ücreti – Başakşehir / İstanbul

Babalu park 1.350 metrekarelik bir alana kurulmuş olan bu park, çocukların sınırsız enerjilerini  diledikleri gibi kullanacakları , farklı ve değişik oyun ünitelerinin bulunduğu, geniş ve kapalı bir oyun eğlence merkezidir. Oyun üniteleri Almanya ‘dan ithal edilip ,sağlığa zarar vermeyecek bütün kontrolleri  Avrupa standartında kabul edilmiş TÜV tarafından da onaylanmıştır.. 2-12 yaş arası her çocuğun hava şartları ne olursa olsun güvenli bir şekilde oynaması için donatılmış. Havalandırması da alerjisi olan çocuklar baz alınarak en iyi şekilde yapılmış.

Babalu park her ne kadar çocuk parkı olup çocuklara hitap etse de, biz ailelerin de çok rahat ettikleri bir park. Çocuklar oynayıp eğlenirken biz anne babalar da onların güvenli bir şekilde oynamasının rahatlığıyla oturup onların nasıl eğlendiğiniz izleyebilir,çayınızı kahvenizi  yudumlayarak  eşiniz dostunuzla sohbet edebilir ya da kablosuz internetiyle zaman geçirebilir, kitap ve gazete okuyabilirsiniz.

Babalu Harita
Babalu Harita

Çocuklar hep oynamak , zıplamak ,eğlenmek isterler ancak anne babalar da peşlerinde koşturmaktan yoruldukları için arada dinlenip rahat etmeye zamanları olsun isterler ,işte bu noktada bu park sesimizi duymuş olmalı ki tam bunu gerçekleştiriyor.

Yemek sorununu da en güzelinden düşünmüşler, kafeteryasında sağlıklı lezzetli ev ürünlerini gayet makul fiyatlarla alıp hem çocuğunuz hem siz gönül rahatlığıyla yiyebilir, çocuklar kaldığı yerden oyuna devam edebilirler.

– Çocuklarla birlikte gelen ailelerden ve öğretmenlerden giriş ücreti alınmayacaktır.

Bu parkın en güzel tarafı da burada çocuklarınızın doğum günü partisini de yapıp onlar arkadaşlarıyla oynarken siz de keyifle onları izleyip lafınız kesilmeden rahatlıkla sohbet edebilirsiniz.

Oyun alanındaki ünitelerden bazıları ; 1.500 metre demirden kurulmuş Üç Katlı Oyun Kulesi nde üç kaydırak , top havuzları , tüneller ve top tabancaları bulunuyor .

Dört araçlık Go-Kart pisti , Beşli Trambolin, Volkanik tırmanma dağı , zıplama kulesi , rodeo ve airhocker masası gibi daha onlarca olun üniteleri çocukların hem zeka hem bedensel gelişimine katkıda bulunmak için sizleri bekliyor.

Parka giriş yetişkinler için ücretsiz , çocuklara da sadece giriş ücreti alınıyor ve içinde gün boyu sınırsız eğlence başlıyor . Sabah gelip kapanana kadar bile durabilirsiniz.

Babalu Park Giriş Ücretleri 2018

Hafta içi fiyatları;

1-12 yaş: 30 TL (sınırsız)

1 saatlik giris: 20 TL

Hafta sonu fiyatları;

1-12 yaş: 30 TL (iki saat için)
Jeton: 2 TL (iki saat için)

Kart Üyeliği;

1-12 Yaş İçin: 1 aylık üyelik: 170 TL — 3 aylık üyelik: 380 TL — 6 aylık üyelik: 640 TL

Babalu Park Açılış Ve Kapanış Saatleri

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe: 10:00 – 20:00

Cuma: 10:00 – 22:00

Cumartesi, Pazar: 10:00 – 20:00

Babalu Park Resimleri

Babalu Park Nerede? ve  Nasıl Gidilir ?

Açık Adres: Mimar Sinan Caddesi Arterium 2. Bölüm No: 13/A – Arterium Alışveriş Caddesi – Başakşehir / İstanbul

Telefon: 0530 264 84 26 – 0212 485 17 75

Toplu Taşıma ile Parka Ulaşım:

78ZB Zeytinburnu, 89C Taksim, 98 Bakırköy, 146M Mecidiyeköy, 146B Eminönü

Ayrıca Şirinevler, Sefaköy ve Yenibosna’dan parka ulaşan minibüs hatları bulunmaktadır.

Arabayla Ulaşım:

Tem Yolu`ndan (her iki yönden): İkitelli sapağıdan çıktıktan sonra önünüze gelen Bankalar Caddesi`nde Başakşehir 1. 2. Etap levhasını takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide kadar getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıkklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi`ne ve Babalu Park`a ulasacaksiniz.

E5`den: Basın Ekspres yolundan Başakşehir – İkitelli yönüne doğru devam ederek çıkacağınız bankalar caddesi`nde Başakşehir 1.2. Etap levhalarini takip ederken, levhalar sizi bir alt geçide getirecek ve alt geçidin bitimindeki ışıklardan sağa doğru devam ettiğinizde Arterium Alışveriş Caddesi`ne ve Babalu Park`a ulaşacaksınız.

Navigation ile ulaşmak için:

İstiklal Caddesi No.15 / Başakşehir / İstanbul (Bu noktaya geldiğinizde Babalu Park’ı Arterium Alışveriş Caddesinde Migrosun yanında bulabilirsiniz) Konum için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.