kuğulu park istanbul
kuğulu park istanbul

2003 Yılında İstanbul’un en sakin semtlerinden biri olan Beylikdüzü  Bizimkent’de faaliyete girmiştir. Yemek salonu, Ocakbaşı, Cafe bölümü, Aile okey salonu , Çay bahçesi ve Maç izlemek için stadyum bölümü ile rahatlığına düşkün olanlar için tasarlanmış güzel bir mekan.  400 kişilik kapalı Restaurant’ı, 800 kişilik açık alan doğayla iç içe gürültüden uzak  bahçesinde nargile keyfi ile beraber hoş sohbet ve muhabbetinize eşlik  ediyor. Sımsıcak bir ortamda keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek isterseniz burası tam size göre.

Kuğulu Park Restaurant & Cafe Yemek Menüsü

Bir çok ana yemek, Izgaralar, Tostlar, Kebaplar, Dürümler, Burger & Sandviçler, Börekler, Makarnalar, Pizzalar, Yöresel Spesiyaller, Salatalar, dondurmalar, Tatlılar ve İçecekler.

Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Menüsü

Serpme Kahvaltı, Kuğulu Spesiyal Omlet, Peynirli Mantarlı Omlet, Jambonlu Peynirli Omlet, Sucuklu Yumurta, Sahanda Yumurta, Menemen, Sosis Tabağı.

Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Fiyatı

Serpme Kahvaltı 15,00 TL
Kuğulu Spesiyal Omlet 7,00 TL
Peynirli Mantarlı Omlet 6,00 TL
Jambonlu Peynirli Omlet 7,00 TL
Sucuklu Yumurta 6,00 TL
Sahanda Yumurta 4,00 TL
Menemen 6,00 TL
Sosis Tabağı 6,00 TL

Kuğulu Park Restaurant & Cafe Nerede Nasıl Gidilir?

Adres: Cumhuriyet Cd. No:6 Basındoğa Parkı (Kuğulu Park) Beylikdüzü / İstanbul

Kuğulu Park Restaurant & Cafe İstanbul Resimleri

Nasıl Gidilir?: Araç İle: E5’den üzerinden Beylikdüzüne geldiğinizde Atatürk bulvarından bizimkent yanyoluna sapmanız gerekmektedir. Sapaktan 500mt. sonra mekana ulaşmış olacaksınız.

Otobüs ile: İETT Bizimkent Durağında inmeniz yeterli.

Telefon: 0 212 871 36 87