Ana sayfa İzmir Alsancak

Sakız Restaurant – Alsancak / İzmir

Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle güzel bir akşam yemeğine ne dersiniz ? İşte size şık ve nezih bir restaurant. Sakız Restaurant İzmir Alsancakta konuklarıyla buluşmayı bekliyor. Restaurant modern dokusuyla yemeklerinizde hoş vakit geçirebileceğiniz bir yer. Yirmi dört yıllık geçmişe sahip olan restaurant sağlıklı yaşam düşüncesiyle vejeteryan menülere de yer veriyor. Sakız Restaurant hem tüm gün A’La Carte, hem Girit-Akdeniz-Ege mutfağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sakız Restaurantta yemeğinizi yerken aynı zamanda canlı müzikte dinleyebilirsiniz. Çarşamba ,Cuma, Cumartesi günleri içkinizi yudumlarken hoş nağmeler eşliğinde sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz.

Mekanın menüsüde oldukça zengin durumda. Fiyat kalite optimizasyonu yapınca fiyatlar ucuz denilebilir. Ödediğiniz paranın her kuruşunun hakkını verdiğini göreceksiniz.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Sakız Restaurant’ta Ne Yenir ? 

Sakız Alsancak Restauran, sabah kalhvaltısıyla başlayan sevisin devamı olarak,  Öğle yemeklerinde 25-30 Çeşit Ege-Akdeniz- Girit yemeğini huzurlarınıza sunuyor. Akşam yemekleri içinse balık restaurant olarak devam ediyor.

Sakız Restaurant Resimleri

Sakız Restaurant Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Şehit Nevresbey Bulvarı 9/A Alsancak / İzmir
Yol Tarifi: Swissotel Grand Efes Izmir Convention Center karşısı. Konum için tıklayın.
Telefon: +90 232 464 11 03

1 YORUM

Comments are closed.