Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Antalya Kaş‘da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Kaş Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Kaputaş Plajı. Kaputaş plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Guru’s Place

Guru’s Place
Guru’s Place Kaş

Kaputaş Plajına en yakın konaklama yeri. Huzur dolu, doğa ile baş başa ve sessiz sakin bir otel. Antalya – Fethiye karayolu üzerinde yer alan otel araç ile gelmeyecekler için en iyi tercih olabilir çünkü otelin hemen karşısında bulunan durağı kullanarak pek çok yere dolmuş ile ulaşım sağlayabilirler. Otele dönecek olursak odalar ve çevre düzenlemesi harika. Temizlik deseniz odalarda dahil olmak üzere her yer pırıl pırıl. Hizmet de bir o kadar iyi. Çalışanlar güler yüzlü ve nazik. Yani fiyat, kalite ve hizmet açısından dört dörtlük bir otel.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,7/10 ve 4,8/5

Oda Fiyatı: 250 – 400 Lira

Telefon: 0536 331 10 16

Adres: Kalkan Mahallesi, Kalkan Kaş Karayolu Üzeri 3. Km, Kaş / ANTALYA

2- Hotel Matiana

Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Hotel Matiana
Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Hotel Matiana

Konum itibari ile muhteşem bir manzaraya sahip bu otel butik otel tarzında hizmet veren bir aile işletmesi. Hem sahipleri hem de çalışanları oldukça kibar, nazil ve güler yüzlü kişiler. Otel gerek hizmet gerekse kalite bakımından oldukça başarılı. Temizlik konusunda da oldukça iyiler. Kahvaltı ise eşsiz güzellikteki manzara eşliğinde bir başka lezzetli. Egenin yeşil ve mavilikleri arasında unutulmaz bir tatil yaşamak için tercih edebileceğiniz yerlerden birisi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,0/10 ve 4,5/5

Oda Fiyatı: 350 – 500 Lira

Telefon: 0545 351 50 59

Adres: Kalkan Mahallesi, Zeytinlik Cad. Payam Sok. Kışla Mevki No:18, Kaş / ANTALYA

3- Fidanka Hotel 

Fidanka Hotel 
Fidanka Hotel Kaş

Sessiz, sakin ve insana huzur veren muhteşem bir yer. Harika deniz manzarasına bakarken mavinin birbirinden güzel tonlarına dalıp kaybolabilirsiniz. Deniz demişken denize 5-10 dakika yürüme uzaklığında. Ben yürümem diyenler ise havuzu tercih edebilirler. Odalar oldukça geniş, ferah ve temiz. Temizlik konusunda oldukça dikkatli olduklarını belirtelim. Yemekler oldukça lezzetli, kahvaltısı ise oldukça doyurucu. Fiyat konusunda biraz pahalı gibi görünse de paranızın hakkını sonuna kadar alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,6/10 ve 4,8/5

Oda Fiyatı: 750 – 1000 Lira

Telefon: 0532 372 42 67

Adres: Kalkan Mahallesi Kışla Mevkii, Zeytinlik Cad. No:19 Kaş / ANTALYA

4- Hotel Kuluhana

Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Hotel Kuluhana
Kaputaş Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Hotel Kuluhana

Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arayanların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir otel. Kalkan Halk Plajına araç ile 5 dakika mesafede. Araç yoksa da dert etmenize gerek yok çünkü otelin 2 dakika yürüme mesafesinde kendine ait bir plajı bulunuyor. Odalar geniş ve ferah. Kahvaltısı mükemmel. Temizlik de gayet güzel. Tüm bunlar tamam da otelin asıl can alıcı bölümü geniş veranda ve bahçesi. Bu bahçede hamakta şekerleme yapmanın keyfi bir başka.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,7/10 ve 4,6/5

Oda Fiyatı: 250 – 400 Lira

Telefon: 0536 305 62 21

Adres: Kalkan Mah. Kışla Cad. No.35, Kaş / ANTALYA