Karaincir Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Karaincir Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Karaincir Plajı. Karaincir plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Karaincir Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Club Marma Hotel

Club Marma Hotel
Club Marma Hotel

Çok geniş ve ferah bir otel. Odalar ve ortak kullanım alanları oldukça temiz. Personeller ise oldukça nazik, kibar ve güler yüzlü. Tatilinde huzur arayanlar için gönül rahatlığı ile burayı önerebiliriz. Konum itibari ile muhteşem bir yerde bulunuyor. Hem sahile yürüme mesafesinde hem de merkeze. Plajı ve denizi gayet güzel ve temiz. Hem kum hem de çim alanı var. Özellikle çocuklar ve gençler için çok keyifli bir plaj. Otel dışından gelen ziyaretçiler ile farklı bölümlerde denize giriş sağlanıyor. Kişi başı 200 TL giriş ücreti var. 12 yaşa kadar çocuklar ücretsiz. Ayrıca otopark da ücretsiz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,9 ve 9,9

Oda Fiyatı: 750 – 1100 TL

Telefon: (0252) 606 03 33

Adres: Akyarlar Mah, 4275 Sok, Bodrum / MUĞLA

2- Kardesler Motel

Karaincir Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Kardesler Motel
Karaincir Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Kardesler Motel

Kafa dinlemek isteyenlerin tercih edebileceği koy içerisinde yer alan küçük bir motel. İşletmecilik ve personel hakkında oldukça başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Temizlik konusunda da odaların ortak kullanım alanları geçer not alır.  Kahvaltı bol çeşit ve doyurucu. Yemekler ise oldukça lezzetli bol. Konum olarak da plaja ve merkeze oldukça yakın. Tüm bunlar haricinde fiyat kalite dengesinde bakacak olursak ne pahalı ne de ucuz diyebiliriz. Deniz oldukça temiz ve sığ. Bu sebeple çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,4

Oda Fiyatı: 700 TL – 1100 TL

Telefon: (0252) 393 60 34

Adres: Akyarlar Mahallesi, Karaincir Plajı, Bodrum / MUĞLA

3- LIV Hotel by Bellazure

LIV Hotel by Bellazure
LIV Hotel by Bellazure

En başta söylemeliyim ki konaklama için bu oteli tercih ederseniz her şey elinizin altında. Sessiz sakin gürültüden ve kalabalıktan uzak bir tatil arayanlardansanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Odalar gayet güzel ve bakımlı. Akvaryumda yüzer gibi hissedeceğiniz bir denize sahip. Plaj da gayet bakımlı ve temiz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri hem doyurucu hem de oldukça lezzetli. Menü de oldukça geniş ve kesinlikle aç kalmazsınız. Deniz sevmeyenler ya da giremeyenler için havuzu olduğunu da hatırlatalım.  En çok övgüyü hak eden çalışanları en sona sakladık Oldukça nazik, sevecen, kibar, güler yüzlü ve yardım sever kişiler. Her ihtiyacınızı karşılamak için ellerinden geldiğince çalışıp çabalıyorlar. Fiyat için aldığınız hizmet göze alındığında makul olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı:4,5 ve 9,3

Oda Fiyatı: 1000-1250 TL

Telefon: (0252) 393 66 33

Adres: Akyarlar Mahallesi, Karaincir Sok. No:342, Bodrum / MUĞLA

4- Livh Hotel

Livh Hotel
Livh Hotel

Tadilattan geçen otel Livh bünyesine geçerek butik otel oldu. Şimdi ise bellazure otel bünyesine girdi ve hizmet vermeye devam ediyor. Ferah ve temiz odaları yanı sıra ilgili ve sevecen personelleri ile kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercih ettiği bir otel. Kahvaltı gayet doyurucu, yemekler ise oldukça lezzetli. Plajı ve denizi oldukça temiz. Manzara da cabası. Fiyat bakımından biraz bütçeyi zorlayabilir ama buna değeceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,4 ve 9,7

Oda Fiyatı: 1000- 1250 TL

Telefon: (0252) 393 66 33

Adres: Akyarlar Mahallesi, 48960 Bodrum/Muğla