Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

İzmir Tekke Plajı, Çeşme’de denize girilebilecek bir başka güzel plaj. Daha önce bu plaj hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşmıştık. Şimdi bu yazımızda Tekke Plajına yakın otel ve konaklama yerleri hakkında bilgileri sizler için paylaşacağız. Denize girmek için Çeşme merkeze yakın olan Tekke Plajı’nı tercih edeceklerin bu yazımıza göz atmadan rezervasyon yaptırmamalarını tavsiye ederiz.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Pasifik Otel

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Pasifik Otel

Konum itibari ile Çeşme’ye yaklaşık 5 dakika mesafede. Hizmet fiyat dengesi açısından denk bir otel. Şahane bir manzaraya sahip. Odaları ise geniş ve ferah. Personeller yoğunluktan olsa gerek biraz ilgisiz ama ellerinden geleni yapmaya çalışan iyi niyetli kişiler. Otopark konusu biraz sıkıntılı olsa da denize ve çeşmeye yakın konumu ile kalınabilecek bir otel. Temizlik konusunda da gayet iyi olduklarını son cümle olarak yazabiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,1/10 ve 3,9/5

Oda Fiyatı: 180-250 Lira

Telefon: 0232 712 27 00

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3053 Sok. Tekke Plajı Yanı, Çeşme / İZMİR

2- Kerman Otel

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Kerman Otel

Tekke Plajı’na komşu bir diğer otel. Konumu itibari ile de oldukça iyi bir lokasyonda. Oda seçimi yaparken deniz tarafına bakan odaları seçerseniz güzel bir manzara eşliğinde gün batımına tanıklık edebilirsiniz. Otelin hemen önünde kendine ait şezlong ve şemsiyelerin yer aldığı bir plajı bulunuyor. Odalar biraz küçük olsa da gayet temiz. Personeller güler yüzlü ve cana yakın. Fiyat olarak da gayet uygun. Fiyata dahil olan kahvaltı da gayet doyurucu. Yani hizmet kalitesini ve fiyatı karşılaştıracak olursak gayet makul olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,3/10 ve 4,0/5

Oda Fiyatı: 125 – 300 Lira

Telefon: 0232 712 71 12

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3264 Sok. No:16, Çeşme / İZMİR

3- Saatli Suites Çeşme

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Saatli Suites Çeşme

Konumu mükemmel. Çeşme merkeze ve Sahile yürüme mesafesinde. Hizmet kalitesi gayet iyi. Odalar ve ortak kullanım alanları temiz ve bakımlı. Personeller güler yüzlü, nazik, son derece kibar ve yardımseverler. Yoğun dönemlerde otopark sorunu olabiliyor ama bu tür ufak tefek sorunalar her zaman karşılaşılabilen ve büyütülmeyecek sorunlar olduğu için görmezden gelebilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,3/10 ve 4,5/5

Oda Fiyatı: 190 – 300 Lira

Telefon: 537 669 68 57

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3052 Sok. Çeşme / İZMİR

4- Mert Otel

Mert Otel - Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Tekke Plajı Mert Otel

Konum olarak yine iyi bir otelden bahsedeceğiz. Yine plaja ve Çeşme merkeze yürüme mesafesinde. Manzarası da oldukça güzel. Aile işletmesi olarak hizmet veren otelin odaları gayet bakımlı ve temiz. Kullanılan eşyalar yeni. Çalışan personeller yardım sever ve ilgililer. Bunun haricinde söylenebilecekler arasında fiyat uygunluğu geliyor. Verdiği hizmete göre gayet makul bir ücrete sahip olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,6/10 ve 4,4/5

Oda Fiyatı: 130 – 200 Lira

Telefon: 0232 712 72 00

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3052 Sok. No:57 Çeşme / İZMİR

5- Ayasandra Otel

Tekke Plajına Yakın Konaklama Yerleri – Ayasandra Otel

Sakız adası manzarasına sahip doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir otel. Özellikle çocuklu ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği otel Çeşme merkeze ve Plaja yürüme mesafesinde. Yeni bir tesis olmasından dolayı ufak tefek eksiklikler ile karşılaşabilirsiniz ancak bu aksaklıkları gidermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Odalar temiz ve ferah. Çalışanlar kibar ve ilgililer. Verilen fiyata değer bir hizmet aldığınızı söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,9/10 ve 4,3/5

Oda Fiyatı: 200 – 350 Lira

Telefon: 0544 490 49 02

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3052 Sok. No:67-A, Tekke Plajı Mevkii, Çeşme / İZMİR

6- Otel Maro

Tekke Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Otel Maro

Butik Otel olarak hizmet veriyor. Sahipleri oldukça nazik ve kibar insanlar. Ayrıca hayvan severler. Çok sayıda kedi otel etrafında sizleri bekliyor. Bu durum kıl ve tüye karşı alerjisi olanlar için sorun yaratabilir. Odalar biraz küçük gibi ama gayet düzgün yerleşime sahip ve temizler. Merkeze ve plaja yürüme mesafesinde bakımlı bir otel. Fiyat olarak da uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,8/10 ve 4,2/5

Oda Fiyatı: 225 – 350 Lira

Telefon: 0232 712 62 52

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3053 Sok. No:68, Çeşme / İZMİR