Park-Asya-Piknik

İstanbul ‘un Gözbebeği Beykoz ilçesine bağlı Cumhuriyet köy mevkinde bulunan park asya piknik tesisleri 2013 yılının Mayıs ayında hizmete başlamış olup toplamda 11000 m2 alan içerisinde iki ayrı bölümden oluşturulan 2000 kişiye hizmet verebilecek şekilde düzenlenmiş bir tesistir. Alan içerisindeki Çınar ve Fındık ağaçlarının alana kattığı güzelliğin yanı sıra tesisin ortasından geçen dere ve üzerindeki köprüde eşsiz bir güzellik katmaktadır.

Aile Piknik Hizmetleri, Toplu Kahvaltı ve Piknik Organizasyonları, Hastane, Dernekler, Yurt ve Okul Organizasyonları, Her Türlü, Nişan, Düğün ve Sünnet Organizasyonu yapılabilmektedir.

Yeşilin her tonunun bulunduğu tesiste 2 adet misafir otoparkı bunlardan bir tanesi özel araçlar için bir tanesi de toplu taşıma araçlarına aittir. Güler yüzlü personeli ve hizmet kalitesi nin yüksek olduğu tesiste siz değerli misafirlerine aile ortamı yaşatan işletmede içki servisi bulunmamaktadır. Kırmızı Et çeşitleri ve Tavuk çeşitleri ile de hizmet verilmektedir.

 

Park Asya Piknik Kahvaltı Fiyatları Ve Mangal Fiyatları

Kişi başı fiyatlar ortalama şu şekildedir;

Kahvaltı Fiyarları:

Hafta İçi Serpme Kahvaltı: 25 – 30 TL.

Hafta Sonu Açık Büfe Kahvaltı: 25 – 35 TL.

Mangal Fiyatları:

Tavuk Mangal Menü 30 – 40 TL.

Karışık Mangal Menü 35 – 45  TL.

Et Mangal Menü 40 – 55 TL.

 

Park Asya Piknik Nerede Nasıl Gidilir ?

Adres : Beykoz Cad. Polonezköy yolu üzeri No:48 Cumhuriyet Köyü / Beykoz / İstanbul

Telefon  : 0216 434 89 81 — Gsm : 0532 610 91 59   — 0532 271 39 98

Nasıl Gidilir ?

Avrupa Yakasından gidenler için F.S.M köprüsünü geçince Kavacık Sapağından Çıkılarak Acarlar Sitesi Önünden Polonez köy yolu takip edilir ve Polonez köy ün 6 km İlerisi Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz.

Anadolu Yakasından gidenler için Şile otobanından gelirken Taşdelen sapağından çıkılarak Alemdağ ulaşıp oradan Reşadiye istikametine giderken 5 Km Sonra Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz.

 

Park Asya Piknik Google Maps

 

Park Asya Piknik Resimleri

Yazar: Ahmet ERDOĞAN