Semizkum Mocamp 07

Şimdi bana diyeceksiniz ki denize sıfır bir yeri niye kışın tanıtıyorsun be kardeşim delimisin? Aslında burayı kışın tanıtmamın amacı; İnsanlar eğlence ve keyif için farklı yerler arıyor ama bu yerler avuç dolusu para vererek değil keşfederek kazanıldığını düşünüyorum. Semizkum Mocamp denize kenarına kurulmuş Ahşap evlerden oluşan çok güzel bir yer.

Deniz kenarı derken gerçekten kenar ama.. 5-6 adım sonra denizdesin o kadar yani. :) Buraya kışın gitmeyi çok seviyorum sebebi ise bütün gece boyunca size huzur veren deniz sesi.. İnanın bu huzuru hiç bir yerde bulamazsınız. Şömineli ev tadın da (ama şömine yok elektrikli soba var) küçük ama çok güzel odaları mevcut, romantik bir gece geçirmek istiyorsanız yada farklı bir yer arıyorsanız yaz kış fark etmez mutlaka gidilmesi gereken bir yer. İstanbul’a 1 saat uzaklıkta ve fiyatları da gayet makuldür.

Semizkum Mocamp Hakkında

SEMİZKUM MOCAMP, 250 m. uzunluğundaki kumsalı, çocuklar için güvenli olan sığ kumluk denizi ve 300 karavan-çadır kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük kamplarındandır.

İstanbul’a yakın olması sebebi ile şehrin gürültülü ve sesli ortamından uzaklaşmak isteyenler için idealdir.
Kampımıza karavan ve çadırları ile gelenler dışında, kalacak yer imkanı olmayan müşterilerimiz, pansiyon olarak hizmete sunduğumuz iç tefrişi yapılmış olan bungalow, karavan ve çadırlarımızda konaklayabilirler.

Kamp alanı içerisinde yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafetarya, günlük alışverişlerinizi yapabileceğiniz market, dev ekran tv, jetonlu sıcak su duşları, çocuklar için oyun alanı ve haftanın belirli günleri hoşca vakit geçirmenizi saglayacak canlı müzik imkanı siz kampçılarımızın hizmetindedir.

Kampımızda sahil boyunca yerleştirilmiş olan 260 adet hasır şemsiye ve 150 adet şezlong, kamp müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Yine, sahil boyunca sıralanmış olan 4’lü ve 8’li ahşap piknik masalarımız da müşterilerimizin kullanımına açıktır.

Müşterilerimizden gelen talep üzerine yaptırmış olduğumuz yüzen islele kamp sakinlerimizin ihtiyacına cevap verecek niteliktedir.

Semizkum Mocamp 2023 Fiyatları

PANSİYON KALISLARDA GÜNLÜK FİYATLAR

* 2 KİŞİLİK TEK ODA BUNGALOV EV350 TL
* 5 KİŞİLİK 2 ODA BUNGALOV EV450 TL
* APART EV (2 ODA, TV,WC,MUTFAK)550 TL
* APART EV 4 KİŞİLİK (2 ODA ,TV,WC,DUŞ,MUTFAK)650 TL

HAFTA SONU BUNGALOV FİYATLARI

CUMARTESİ-PAZAR
* 2 KİŞİLİK TEK ODA BUNGALOV EV600 TL
* 5 KİŞİLİK 2 ODA BUNGALOV EV800 TL
* APART (2 ODA, TV,WC,MUTFAK)1000 TL
APART EV 4 KİŞİLİK (2 ODA ,TV,WC,DUŞ,MUTFAK)1200 TL

PLAJ GİRİS ÜCRETLERİ

HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU KİŞİ BAŞI80 TL (Konaklayan misafirlerimize plaj ücretsizdir.)

KARAVANINIZ İLE KONAKLAMA GÜNLÜK FİYATLARI

KİŞİ BAŞI80 TL
ŞAHSİ KARAVAN80 TL
NOT:* Şahsi karavanı ile tek gece konaklayan müşterilerimizden ertesi günün plaj ücreti (40 TL) de alınmaktadır.

* Şahsi karavan ile 1 ay ve daha uzun süreli konaklama için lütfen fiyat alınız.

Semizkum Mocamp Fotoğrafları

Semizkum Mocamp Nasıl Gidilir?

Adres: Semizkumlar Mahallesi, 34570 – Silivri/İstanbul

Telefon: 0212 711 20 58 — 0212 711 29 06 — 0212 711 77 15

Otobüs ile: Esenler ya da Harem otogarından Tekirdağ-Çorlu istikametine giden bütün otobüslere binebilirsiniz. Silivri MAXI alışveriş merkezini geçtikten sonra Karagöz mevkiinde inip sahile inmeniz yeterli olacak.

Arabanızla: Kampımıza E5 karayolundan ya da paralı TEM otoyolundan ulaşabilirsiniz. TEM otoyolundan geliyorsanız; Silivri TEM çıkışından E5 yoluna bağlanın ve MAXI alışveriş merkezini görene kadar devam edin. Alışveriş merkezini gördükten sonra ikinci alt geçitten İstanbul istikametine geri dönün ve 2 km kadar ilerleyin. Sağda, denize doğru baktığınızda kampımızı göreceksiniz. E5’den gelen misafirlerde yine, Silivri MAXI’ye kadar gelecekler ve ikinci alt geçitten İstanbul istikametine geri dönüp 2 km kadar ilerleyeceklerdir. Konum için tıklayın.