Şehristan Cafe & Restaurant – Zeytinburnu / İstanbul

sehristan cafe
sehristan cafe

Keyifli bir sabah yada keyifli bir akşam geçirebileceğiniz farklı yerlerden bir tanesi. Yakınlarda oturuyorsanız hem kendiniz için hemde çocuklarınız için seçilmiş mekanlar zinciri. Dört işletmenin bir arada bulunduğu farklı bir tarza sahip. Ücretler gayet makul bu yüzden ayrıca belirtme gereği duymadım. İçerisinde neler olduğunu aşağıda kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum. Hoşça vakit geçireceğinizi düşündüğümüzden burayı tanıtmayı kendimize bir borç bildik.

Hasbahçe Hakkında Ön Bilgi

Hasbahçe Turizm Ltd. Şti. olarak 12 Yıldır siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmeti doğru yerde ulaştırmak için emek harcıyoruz. Bünyemizde bulunan Beyzade Restaurant (Yeni ismi ile Şehristan Restaurant), Şehristan Lunapark ve Şellale Restaurant ile ailenizin uğrak yeri ve dost kapısıdır.

Bizler Hasbahçe Turizm olarak biliyoruz ki; yemyeşil ağaçlar arasındaki mükemmel restaurantlar, lezzetli tatlar, hoş sohbetler bir yana, müşteri olarak gelen herkesin dostumuz olarak kalması mutluluğumuzun her seferinde biraz daha baki kalmasına neden oluyor.

Neler var?: Kapalı alanları – Has bahçesi – Sabahları Köy Kahvaltısı – Mescit – Okey Salonu – Otoparkı – Restaurant – cafe – Luna parkı

Şehristan Cafe Restaurant Hakkında Ön Bilgi

Şehristan Cafe Restaurant, İstanbul E-5 kara yolu üzerinde Marmara Forum ile karşı karşıya, yeşillikler içerisinde bir lezzet durağıdır. Şehristan açık (bahçeli) ve kapalı olmak üzere oturma alanlarında ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte geçen vakite doyamayacağınız enfes ve nezih bir ortama sahiptir…

Şehristan Restaurant Türk Mutfağı’ nın gerçek tatları, lezzetine doyamayacağınız pide çeşitlerinefis canlı alabalığı ve asla tadını unutamayacağınız “Şehristan Specialleri” ile misariflerinin damak zevkine farklı tatlar katarken, keyifli vakitleriniz bölünmesin diye kablosuz internet, 150 araç kapasiteli otopark, ibadetlerinizi zamanında yerine getirebilmeniz için bay / bayan mescit, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği çocuk parkı ve lunapark imkanlarımız misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Dostlarınızla okey oynama keyfini nezih bir ortamda yaşamanız için hazırlanmış okey salonumuz Şehristan Cafe & Restaurant’ ta siz değerli misafilerimize hizmet vermektedir.

Şellale Cafe & Restaurant Hakkında Ön Bilgi

Şellale Cafe & Restaurant E-5 kara yolu üzerinde Şehristan Cafe & Restaurant’ a paralel konumda, Hizmet Hastahanesi karşısı, Greenpark Otel’ i yanında, doğanın yeşil mucizesi ağaçlar ile kaplı gözde bir mekandır. Geniş açık (bahçeli) ve kapalı alanları, araçlarınız için otoparkı, havadar huzurlu ortamı, zengin menüsü ve çocuk parkları ile vazgeçilmez dinleme ve eğlenme yeriniz olmaya adaydır.

Şellale Cafe & Restaurant zengin menüsünde Türk ve Meksika Mutfakları’nın seçkin tatlarının yanı sıra fast food menüsü ile de siz değerli misafilerimize eşsiz mekanımızda huzurun ve lezzetin teminatını vermekten gurur duyuyoruz.

Maç seyrini nargile keyfi ile farklı yaşamak isteyenler için düşünülmüş dev ekranlı TV salonumuzda maç keyfiniz unutulmaz anılara dönüşsün.

Şehristan Cafe & Restauranta Ait Resimler

Şehristan Cafe & Restaurant Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres :Çırpıcı Çayırı 3. Kısım Osmaniye Mah. Zeytinburnu / İSTANBUL

Telefon : +90(212) 466 30 03 – 466 30 05 Konum için tıklayın.