Gümüşlük Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Gümüşlük Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Gümüşlük Plajı. Gümüşlük plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Gümüşlük Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Hera Apart Gümüşlük

Hera Apart Gümüşlük
Hera Apart Gümüşlük

Gümüşlük’te konaklayabileceğiniz en güzel apart otellerden bir tanesi. Plaja 10-15 adımda ulaşabiliyorsunuz. Plajı mavi bayraklı. Hem deniz hem de sahil pırıl pırıl ve tertemiz. Otel de aynı şekilde. Hem odalar hem de ortak kullanım alanları gayet temiz. Otel sahipleri ve çalışanlar da gayet kibar ve güler yüzlü insanlar. Fiyat olarak da gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Oda tercihlerinizi yaparken mümkünse manzarası olan odaları seçin ki muhteşem gün batımını kaçırmayın. Bizden söylemesi.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,6 ve 9,3

Oda Fiyatı: 350 – 470 Lira

Telefon: (0252) 394 30 65

Adres: Gümüşlük Mahallesi, 48970 Bodrum / MUĞLA

2- Paradıse Garden Gümüşlük Evleri

Paradıse Garden Gümüşlük Evleri
Paradıse Garden Gümüşlük Evleri

Merkeze 10 dakika yürüme mesafede bulunan evlerin en güzel yanlarından birisi de plaja yürüme mesafesinde. Güler yüzlü personel, kaliteli hizmet ve doğa ile iç içe bir ortam arıyorsanız kesinlikle burayı tercih edebilirisiniz. Çalışanlar oldukça cana yakın ve yarım severler. Hizmet konusunda da oldukça başarılılar. Odalar oldukça temiz ve bakımlı. Fiyatlar pek çok otele göre uygun. Aileler için oldukça uygun bir otel olduğunu da söylemeden edemeyeceğiz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,8 ve 9,7

Oda Fiyatı: 500 – 680 Lira

Telefon: 0533 248 32 65

Adres: Gümüşlük Mahallesi, Bodrum / MUĞLA

3- Arriba Pension & Restaurant

Gümüşlük Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Arriba Pension & Restaurant
Gümüşlük Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Arriba Pension & Restaurant

Yeşillik içinde şirin bungalovları bulunuyor. Merkeze 10 dakika mesafede bulunan konumu ile de oldukça iyi bir konumda. Plaj hemen ayağınızın ucunda. Temiz ve berrak bir denizi var. Sahil de oldukça bakımlı ve temiz. Odalar ve evler gayet bakımlı. Eşyalar ne çok eski ne de çok yeni ama hepsi kullanışlı. Kahvaltı bol çeşit ve doyurucu. Akşam yemekleri de oldukça lezzetli ve doyurucu. Kesinlikle bir akşam tatmanızı tavsiye ediyoruz. Çalışanlar oldukça yardım sever kişiler. İşlerini severek yaptıkları belli oluyor. Her ihtiyacınız ile yakından ilgileniyorlar. Fiyatlar da Gümüşlük için oldukça uygun diyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 9,0

Oda Fiyatı: 350 – 420 Lira

Telefon: 0532 605 84 79

Adres: Gümüşlük Mahallesi, Bodrum / MUĞLA

4- Otel Gümüşlük – Hotel Gumusluk

Otel Gümüşlük - Hotel Gumusluk
Otel Gümüşlük – Hotel Gumusluk

Gümüşlük’te en çok tercih edilen otellerden birisi de burası. Fiyatlar ilk başta biraz yüksek görünebilir ama kaldığınız zaman anlayacaksınız ki her kuruşuna değiyor. Kahvaltıya önem verenlerdenseniz havuz başında bol çeşit kahvaltı sizi cezbedebilir. Temizlik ve hijyen konusunda şüpheleriniz varsa kesinlikle aklınızda hiçbir şüpheye yer bırakmadıklarından emin olabilirsiniz. Personel oldukça ilgili ve sıcak kanlı. Bir ihtiyacınız olduğunda ellerinden geleni en hızlı şekilde yapıyorlar. Otel denize yürüme mesafesinde. Dilerseniz havuzunu da tercih edebilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,8

Oda Fiyatı: 350 – 470 Lira

Telefon: (0252) 394 48 28

Adres: Gümüşlük Mahallesi, Yalı Mevkii, No: 28, Bodrum / MUĞLA