Kocakarı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

İzmir Çeşme’de denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Çeşme Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Kocakarı Plajı. Kocakarı plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Kocakarı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Deniz Evi Otel

Kocakarı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Deniz Evi Otel

Her ayrıntısı en ince detayına kadar düşünülmüş bir otel. Burada kendinizi bir müşteri gibi değil de bir dostunuzun yanında kalıyor gibi hissediyorsunuz. Otel sahipleri çok sıcakkanlı ve cana yakın insanlar. Kocakarı Plajına komşu ki hem de ne komşu. Maksimum 5 dakika yürüme mesafesinde. Odaları ve ortak kullanım alanları tertemiz. Kahvaltı deseniz efsane. Hele el yapımı reçelleri mükemmel. Dalyan’da kalmak isteyenlere önerebileceğimiz otellerin başında geliyor.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,9/10 ve 4,9/5

Günlük Oda Fiyatı: 650 – 800 Lira

Telefon: 0542 615 39 87

Adres: Dalyan Mahallesi, 4266. Sk. No:61, Çeşme / İZMİR

2- Dalyan Plaza & Residence Suites

Kocakarı Plajına Yakın Konaklama Yerleri – Dalyan Plaza & Residence Suites

Denize sıfır konumu ile eşsiz bir manzaraya sahip. Her odası bir başka manzaraya sahiplik yapan otel gayet güzel bir tasarıma sahip. Kendine ait bir plajı yanı sıra bir de açık havuzu bulunuyor. Dalyan’a konaklamak isteyenler için gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğimiz otelin evcil hayvan kabul ediyor olması da bir başka güzel yanı. Araç ile gelecekler için ücretsiz otopark hizmeti bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra güler yüzlü çalışanlar ve tertemiz odaları da güzel bir tatil geçirmeniz için her zaman hazır.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,7/10 ve 4,8/5

Günlük Oda Fiyatı: 300-500 Lira

Telefon: 0232 724 80 00

Adres: Dalyanköy Mahallesi, 4227. Sk. D:No: 28, Çeşme / İZMİR

3- Daliann Elite Aparts

Kocakarı Plajına Yakın Konaklama Yerleri – Daliann Elite Aparts

Apart Daire şeklinde hizmet veren işletme Kocakarı Plajına 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Çeşme merkeze gitmek isterseniz de 10 dakikalık bir yürüyüş yapmanız gerekiyor. Market, bakkal gibi pek çok ihtiyaç için çevresinde oldukça fazla sayıda imkânınız bulunuyor. Bunların haricinde çevresinde vakit geçirebileceğiniz çok sayıda cafe, restoranların yanı sıra alışveriş yapılabilecek kıyafet ve hediyelik eşya dükkânı bulunuyor. Fiyatlara gelecek olursak, hizmet kalitesi ve konumu itibari ile makul olduğunu söyleyebiliriz. Personeli güler yüzlü ve cana yakın. Daireler bakımlı ve oldukça temiz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,1/10 ve 4,2/5

Günlük Oda Fiyatı: 800 – 1200 Lira

Telefon: 0507 443 76 05

Adres: Dalyan Mahallesi, 4227. Sk. No:5, Çeşme / İZMİR

4- Kaplan Butik Otel

Kocakarı Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Kaplan Butik Otel

İlk cümleyi otelin en iyi yönü olan temizlik konusu hakkında kurmak istiyorum. Gerek odalar gerekse ortak kullanım alanları pırıl pırıl. Otel hakkında söylenebilecek olumlu şeylerden diğerleri ise konumu ve bu konuma bağlı eşsiz güzellikteki manzarası. Çeşme merkeze 5 dakika mesafede bulunan otel Dalyan manzarasına sahip. Son sözlerimi gayet güler yüzlü, kibar ve cana yakın otel sahiplerine ayırıyorum.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,6/10 ve 4,,7/5

Günlük Oda Fiyatı: 470 – 600 Lira

Telefon: 0232 724 81 82

Adres: Dalyan Mahallesi, Dalyan Mahallesi 4255 Sok., No: 1/2, Çeşme / İZMİR

5- Kamer Suites & Otel

Kocakarı Plajına Yakın Konaklama Yerleri – Kamer Suites & Otel

Öncelikli olarak konumu çok iyi. Her yere yürüme mesafesinde diyebiliriz. Odaları gayet geniş ve ferah. Hijyen konusunda da gayet dikkatli ve titizler. Eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak aktiviteler ( bilardo, masa tenisi, fitness salonu ) yapabilme olanağınız var. Açık denizde yüzmeyi sevmeyenler için otelde havuz olduğunu hatırlatmamızda fayda var. Personelleri hakkında söylenebilecek çok fazla güzel söz var. Birkaç cümle ile belirtmek istersek; güler yüzlü ve ilgili olduklarını söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,8/10 ve 4,9/5

Günlük Oda Fiyatı: 150 – 300 Lira

Telefon: 0232 724 05 50

Adres: Üniversite Mahallesi, 4258. Sk. No:13, Çeşme / İZMİR