Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Antalya Kaş‘da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Kaş Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Akçagerme Plajı. Akçagerme plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Kaş Uygulama Oteli

Kaş Uygulama Oteli
Kaş Uygulama Oteli

Temizlik, hizmet ve fiyat bakımından Kaş merkezde bulunan pek çok otel ve pansiyondan çok daha iyi bir otel. Uygulama otellerinde rastlanabilecek standart hizmeti alıyorsunuz. Araç yoksa tercih etmeyin çünkü plaj ve merkeze ulaşmak için oldukça uzun bir yürüyüş yapmanız gerekiyor. Otelde konaklayanlar için Akçagerme Plajı içerisinde yer alan şezlong ve şemsiyeler ücretsiz. Otelin en büyük eksikliği ise balkonu yok. Kıyafetleri kurutmak bu sebeple biraz zaman alıyor. Yine balkon olmadığı için böylesine bir manzarayı doya doya izleme keyfinden mahrum kalıyorsunuz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı:

Oda Fiyatı: 120 – 180 Lira

Telefon: 0242 839 72 83

Adres: Gökçeören Mahallesi, Kaş / ANTALYA

2- Kaşköy Butik Otel

Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Kaşköy Butik Otel
Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Kaşköy Butik Otel

Tatilinde sessizlik ve huzur arayanların tam isteyebileceği bir otel. Otele sıfır müşterilerine ait plajı ile bol bol dinlenmek ve kafa dinlemek isteyenler için birebir. Denizden çık şezlonguna otur ve kitabını oku. Kaş merkeze de araç ile 5-10 dakika mesafede. Hizmet kalitesi oldukça iyi. Otel sahibi ve çalışanlar gayet ilgililer. Temizlik ise temizlik hastası olanları bile memnun edecek noktada. Manzara özellikle gün doğumları ve batımlarında daha bir güzel oluyor. Odalar ise oldukça ferah ve büyük.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,6/10 ve 4,3/5

Oda Fiyatı: 300 – 500 Lira

Telefon: 0532 461 05 30

Adres: Andifli Mahallesi, Antalya Fethiye Yolu Üzeri No: 64, Kaş / ANTALYA

3- Ağa Motel & Bungalows

Ağa Motel & Bungalows
Ağa Motel & Bungalows

Hem Kaş’a uzak olmayayım hem de sessiz sakin bir yerde kalayım derseniz burası tam size göre. Doğa ile iç içe bungalov evlerinde konaklayıp belki de kaşın en güzel manzarasına karşı uyanma imkanını buluyorsunuz. Çalışan personeller ilgili. Temizlik konusunda da başarılılar. Ufak tefek eksikleri görmezden gelebilirseniz eğer çok fazla sıkıntı yaşamazsınız. Otelin biraz bakım istediği de artık bir gerçek. Yine de fiyat, hizmet ve kalite açısından bakarsak uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,3/10 ve 4,0/5

Oda Fiyatı: 350 – 500 Lira

Telefon: 0242 836 18 21

Adres: Andifli Mahallesi, Antalya Fethiye Yolu Üzeri, Kaş / ANTALYA

4- Elit Hotel

Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Elit Hotel
Akçagerme Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Elit Hotel

Kalabalıktan kendinizi soyutlamak isterseniz kendinizi hiç düşünmeden buraya atabilirsiniz. Otelin tepede olmasından dolayı muhteşem bir manzarası var. Butik otel şeklinde hizmet veriyor olmasından dolayı otel sahipleri ile sürekli iletişim halindesiniz. Kendileri inanılmaz cana yakın ve kibar insanlar. Yarımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Odalar gayet ferah ve temiz. Otelin ortak kullanım alanları da oldukça temiz ve bakımlı. Fiyat ve hizmet açısından bakınca gayet doğru bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. En büyük problem arabası olmayanlar için ulaşım. Kesinlikle araç yoksa tavsiye etmiyoruz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,1/10 ve 3,9/5

Oda Fiyatı: 200 – 300 Lira

Telefon: 242 839 72 00

Adres: Yeniköy Mahallesi, Kaş / ANTALYA