Aya Yorgi Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Aya Yorgi Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Gündüz denizin gece ise DJ performansları eşliğinde eğlencenin dibine vuracağınız Aya Yorgi koyunda birbirinden güzel beach clublar ve mekânlar bulunuyor. Özellikle gençler arasında oldukça popüler olan koy hakkında daha önce bir yazı yayınlamıştık. Şimdi ise Aya Yorgi Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri yazımız ile bu koyda vakit geçirmeye karar verenlere nerelerde konaklayabilecekleri hakkında fikirler vermeye çalışacağız.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Aya Yorgi Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Aya Yorgi Hotel By T

Aya Yorgi Hotel By T – Aya Yorgi Koyuna Yakın Konaklama Yerleri

Aya Yorgi ve Çeşme merkeze 5 dakika uzaklıkta bulunan otel, konum itibari ile fevkalade güzel bir yerde. Bahçesinde güzel bir havuzu var. Ne çok büyük ne de çok küçük. Kendi müşterilerine yetecek boyutta. Oda ve kahvaltı konsepti ile hizmet veren otelin kahvaltısı gerçekten doyurucu ve ürünleri taze. Personelleri oldukça nazik ve yardım sever. Her ihtiyacınızı karşılamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Temizlik ve hijyen konusunda da başarılı olduklarını söylemekte yarar var. Fiyat, hizmet ve kalite bakımından değerlendirilecek olursak mükemmele yakın olduklarını söyleyebiliriz. Bu listemizde Aya Yorgi Koyuna Yakın Konaklama Yerlerinde en çok talep gören otel

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,4/10 ve 4,6/5

Oda Fiyatı: 200 – 400 Lira

Telefon: 0232 215 06 42

Adres: Sakarya Mahallesi, 3118. Sk. 41/A, Çeşme / İZMİR

2- Dream Otel Ayasaranda

Dream Otel Ayasaranda
Dream Otel Ayasaranda – Aya Yorgi Koyuna Yakın Konaklama Yerleri

Orman ve Deniz manzaralı, sessiz ve sakin huzur verici bir ortama sahip. Mütevazi bir aile oteli. Güzel bir havuzu var. Konumu itibari ile Çeşme merkeze ve Alaçatı’ya uzak olsa da tatilinde huzur arayanların daha fazla tercih edebileceği bir otel. Öyle gürültü patırtı yok. Çalışanlar gayet kibar ve ilgili. Odalar gayet temiz ve bakımlı. Verdiğiniz parayı kuruşu kuruşuna hak eden bir işletme.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,0/10 ve 4,5/5

Oda Fiyatı: 450 – 700 Lira

Telefon: 0532 396 31 94

Adres: 16 Eylül Mahallesi, Ayasaranda Mevkii No:7, Çeşme / İZMİR

3- Villa Fanti

Villa Fanti
Aya Yorgi Koyuna Yakın Konaklama Yerleri – Villa Fanti

Taş ev konseptli ve deniz manzaralı harika bir butik otel. Harika diyorum çünkü her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Sadece bu da değil. Çeşme sahile 5 dakika yürüme mesafesindeki konumu, ilgi ve alaka cabası. Yetmedi mi? Otopark ve mis gibi kokan tertemiz odalar. Daha da fazlasını mı istiyorsunuz? Organik mi organik kahvaltısı. Daha fazlası yüzsüzlük olur demeyin. Henüz fiyat kısmından bahsetmedik. Anlayacağınız her şey dört dörtlük. Olabileceğinden daha fazla iyi. Kesinlikle Çeşme’ye gitmeye karar verirseniz ilk tercihiniz burası olmalı. Bu listemizde Aya Yorgi Koyuna Yakın Konaklama Yerlerinde en çok sevdiğimiz yerlerden biri.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,9/10 ve 4,9/5

Oda Fiyatı: 290 – 450

Telefon: 0232 712 66 96

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3047. Sk., Çeşme / İZMİR

4- Dantela Butik Otel

Tarihi bir binaya sahip ve penceresinden sahil manzarasının göründüğü etkileyici güzellikte bir butik otel. Yazın ayrı kışın ayrı güzel. Hemen yanında ücretsiz bir otoparkı bulunuyor. Konum itibari ile her yere yakın olması cabası. Odalar oldukça temiz ve ferah. Çalışanlar gayet kibar ve ilgili. Özellikle otel sahibi çok kibar birisi. Otelin en etkileyici kısmı neresi diye sorarsanız muhteşem deniz manzaralı terası diyebiliriz. Organik kahvaltıyı da yazmazsak ayıp etmiş oluruz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,7/10 ve 4,7/5

Oda Fiyatı: 300 – 500 Lira

Telefon: 0232 712 03 89

Adres: 16 Eylül Mahallesi, 3054. Sk. No:2, Çeşme / İZMİR