Eğlencenin hiç eksik olmadığı, ünlülerin akın ettiği içerisinde pek çok Beach Club’ın bulunduğu Çeşme‘de Aya Yorgi Koyu bu yazımızın konusu. Aya Yorgi Koyu nerede? Nasıl gidilir? Bilgileri yanı sıra Aya Yorgi Beach Mekânları, giriş ücretleri ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle.

Dipnot: Hazır buralara kadar gelip denizin keyfini sürmeyi planlarken sadece bir plaj yada bir koy görüp gitmeyin, Çeşme’deki plajlar ve koylar için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

Aya Yorgi Koyu Genel Bilgiler

Deniz ve sahili muhteşem olan bu koyda birbirinden güzel mekânlar bulunuyor. Gündüz denizin gece ise DJ performansları eşliğinde eğlencenin dibine vuracağınız harika bir yer. Gençlere hitap eden tarzı ile oldukça popüler olan koy, pek çok yere göre biraz pahalı. Ancak paranızın hakkını sonuna kadar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aya Yorgi Koyu Beachleri ve Giriş Ücretleri

Aya Yorgi Koyu Beachleri ve Giriş Ücretleri
Aya Yorgi Koyu Beachleri ve Giriş Ücretleri

Gelelim böylesine güzel bir koyda bulunan mekânlara.

Before Sunset Beach Club

Giriş ücreti kişi başı 100 TL. Fiyata şezlong ve şemsiye dahil. Genellikle her zaman dolu olan bu plaja gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Marrakech Beach Club

Oldukça modern bir dekorasyona sahip. Plajlar arasında en gözde olanı. Bu nedenle bölgenin en pahalı mekânı. Giriş ücreti kişi başı 120 TL. Şezlong ve şemsiye fiyata dâhil. Rezervasyonsuz giriş yapılmıyor.

 Sole&Mare Beach Club

Müziğin hiç susmadığı, eğlencenin gece ve gündüz hiç eksik olmadığı bir yer. Giriş ücreti kişi başı 100 TL. Şezlong ve şemsiye fiyata dâhil. Rezervasyon yaptırmadan yer bulma ihtimaliniz az da olsa var.

Tren Beach Club

Gençlerin yeni trend yerlerinden. Giriş ücreti kişi başı 120 TL. Şezlong ve şemsiye fiyata dâhil. Araç ile gelirseniz de ayrıca 30 TL otopark ücreti ödemeniz gerekiyor. Rezervasyon ile giriş yapılıyor. Gece DJ eşliğinde partiler düzenlemekte.

KafePi Beach Club

En eski, en kaliteli ve en eğlenceli mekanı diyebiliriz. KafePi kendi tarzını buraya da yansıtmış. Gün boyu ünlü sanatçılar ve DJ eşliğinde eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Giriş ücreti kişi başı 120 TL. Şezlong ve şemsiye fiyata dâhil.

Babylon Aya Yorgi Beach Club

Ağaçlar arasında huzurlu ve eğlenceli bir gün geçirmek isterseniz kesinlikle doğru adres burası. Giriş ücreti kişi başı 120 TL. Şezlong, şemsiye ve pofidikler fiyata dâhil.

Aya Yorgi Koyu Nerede? Ve Nasıl Gidilir?

Adres: Sakarya Mahallesi / İzmir

Ulaşım: Çeşme merkeze girmeden Dalyanköy’e giden yoldan devam ettiğinizde, sağınızda kalan Çeşme Aya Yorgi tabelalarını takip edip ulaşabilirsiniz. Konum bilgisi için tıklayın.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler; Çeşme merkezden kalkan minibüsler ile ulaşım sağlayabilirler.