Bardakçı Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Bardakçı Koyu Plajı. Bardakçı Koyu plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Bardakçı Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Salmakis Beach Resort & Spa

Bardakçı Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Salmakis Beach Resort & Spa

Konum olarak harika bir koy içerisinde yer alan otel, Gümbet’e ve merkeze yürüyerek 10 dakika mesafede yer alıyor. En başta personelden söz etmek istiyorum. Oldukça ilgili personele sahip otel tam anlamıyla profesyonel bir hizmet sunuyor. Tüm çalışanlar işlerini seven ve yardımcı olmak için ellerinden gelenleri yapan kişiler. Otelin en dikkat çeken bölümlerinden birisi de kendine ait plajı ve iskelesi. Plaj ve deniz inanılmaz temiz. Deniz sığ ve yüzme bilmeyenler ve çocuklar için oldukça uygun. İskele de tam gençler için bir yer. Odalar ferah ve geniş. Temizlik bakımından da pırıl pırıl. Kahvaltı da bol çeşit ve lezzetli. Aynı şekilde akşam çıkan yemekler de oldukça leziz. Fiyat açısından hizmet kalitesi ve performans üzerinden bakacak olursak makul olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,3 ve 8,9

Oda Fiyatı: 1150 ve 1400 Lira

Telefon: (0252) 316 65 06

Adres: Eskiçeşme Mahallesi, Bay, Bardakçı Sk., Bodrum / MUĞLA

2- Hotel Voyage Bodrum

Bardakçı Koyuna Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Hotel Voyage Bodrum

Bildiğiniz Voyage kalitesi ve hizmeti için tercih edebileceğiniz bir otel. Tatilinizde konfor ve rahatlığı ön planda tutmak isterseniz gözünüz kapalı rezervasyon yapabilirsiniz. Temizlik ve profesyonel hizmet bakımından 10 üzerinden 10 puan. Plaj ve sahil zaten mavi bayraklı Yahşi plajı içerisinde yer alıyor. Kahvaltı şahane. Akşam yemekleri muhteşem. Yani otelde yok yok. Fiyatlar biraz cep yakar gibi görünse de tam anlamıyla tatil gibi tatil yapmak isteyenlere hitap ediyor.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,7 ve 9,8

Oda Fiyatı: 1250 – 1500 Lira

Telefon: (0252) 316 44 43

Adres: Bardakçı Koyu, Bodrum / MUĞLA

3- Dolce Bodrum Otel

Dolce Bodrum Otel
Dolce Bodrum Otel

Koya en yakın olan 5 yıldızlı otel. Fiyatlar diğer otellere göre yüksek olsa da 5 yıldızlı otel kalitesi için normal diyebiliriz. 5-10 adımda koya varıp plajın ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz otel bünyesinde bulunan havuzu da tercih edebilirsiniz. Gerek personel gerek hizmet olarak da 5 yıldızı sonuna kadar hak ettiklerini söyleyebiliriz. İnanılmaz ilgili çalışanları var. Her yer tertemiz ve pırıl pırıl. Konum olarak da hem koya hem de merkeze yürüme mesafesinde.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,0 ve 8,6

Oda Fiyatı: 340 -450 Lira

Telefon: (0252) 313 00 62

Adres: Eskiçeşme Mahallesi, Kaptan Kalesi Sok. No:10, Bodrum / MUĞLA

4- Azka Otel

Azka Otel
Azka Otel

Bardakçı koyuna yürüme mesafesinde oral otel eşsiz bir koy manzarasına sahip 4 yıldızlı sonuna kadar hak eden otelin hem kapalı hem de açık olmak üzere 2 tane havuzu bulunuyor. Ayrıca çocuklu aileler de unutulmamış ve çocuk havuzu da var. Şehir merkezine yakın olması da bir diğer güzel yanı. Akşamüzeri ister koy boyunca isterseniz de merkeze yürüyüş yapabilirsiniz. Denize mesafesi 15-20 adım kadar uzakta. Plaj, sahil ve deniz tertemiz. Diğer otellere ait alanlarda var ve dilerseniz ücret ödeyerek giriş yapabilirsiniz. Çalışanlar gayet ilgili ve kibar. Temizlik ve hijyen konusunda da oldukça başarılılar. Fiyat olarak da 4 yıldızlı bir otel için alınan hizmet ve konuma göre orta düzey diyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı:  4,1 ve 8,4

Oda Fiyatı: 590 – 710 Lira

Telefon: (0252) 316 89 92

Adres: Eskiçeşme Mahallesi, Bardakçı Koyu, Bodrum / MUĞLA