Ortakent Yahşi Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Ortakent Yahşi Plajı. Ortakent Yahşi plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Ortakent Yahşi Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Meggs Bodrum

Meggs Bodrum
Meggs Bodrum

Sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenleri buraya alalım. Konum itibari ile plaj oteli olmasından dolayı da oldukça rahat. Tatilinde otel ve plaj isteyenler kesinlikle tercih edebilirler. Çalışanlar gayet ilgili ve güler yüzlü. Odalar biraz küçük gelebilir ama temizlik konusunda oldukça iyi durumdalar. Genel olarak da otel temiz diyebiliriz. Plaj kısmı da aynı şekilde temiz. Denizi de oldukça berrak ve sakin. Sahil kısmında restoran hizmeti de verildiği için bu alana dışarıdan gelen müşterileri oluyor ancak bu rahatsızlık yaratmayacaktır. Hatta burada çıkan birbirinden leziz yemekleri tatmanızı tavsiye ederiz. Kahvaltı sade ama doyurucu. Fiyatlar hem buradaki diğer otellere kıyasla hem de sunulan hizmet ve kalite göz önünde bulunduğunda gayet makul.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,9

Oda Fiyatı: 490 – 660 Lira

Telefon: (0252) 348 40 43

Adres: Ortakentyahşi Mahallesi, Yalı Cd. No:90, Bodrum / MUĞLA

2- Dilekağacı Otel

Ortakent Yahşi Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Dilekağacı Otel
Ortakent Yahşi Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Dilekağacı Otel

Ortakent bölgesinde deniz kenarında yer alman otel tatil için çok uygun. Sahile sıfır ve burada restoran hizmeti de sunuyorlar. Özellikle iskele kısmında akşam yemeği yemek çok keyifli. Ama burada yer bulmak için muhakkak erken gelmeniz gerekiyor. Yemekleri oldukça lezzetli ve menüde çeşit çok. Personeller hem restoran kısmında hem de otel kısmında gayet ilgili, çalışkan ve güler yüzlü. Otel kısmından bahsedecek olursak odalar gayet geniş ve ferah. Temiz konusunda da hem odalar hem plaj hem de diğer ortak kullanım alanları pırıl pırıl. Denize giremeyenler ya da tercih etmeyenler için havuzu bulunuyor ve bu havuz her gün sabah temizlenerek güne hazırlanıyor. Denizi ise mavi bayraklı. Fiyat konusuna gelecek olursak ne ucuz ne pahalı. Tam verdikleri hizmete göre fiyat politikaları oldukları var.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,5

Oda Fiyatı: 350 – 450 Lira

Telefon: (0252) 348 43 15

Adres: Ortakentyahşi Mahallesi, Yalı Cd. No:58, Bodrum / MUĞLA

3- Yahşi Beach Otel Restaurant

Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant

Yahşi bölgesinde ortakent plajına yürüme mesafesinde yer alan, ailecek gidilebilecek küçük pansiyon otel. Odalar temiz ve ferah. Bazı odalarda balkon seçeneği de var. Personeller oldukça ilgili ve çalışkan. Otel genel olarak temiz ve bakımlı. Ortakent plajı zaten bilindiği gibi mavi bayraklı, pırıl pırıl. Sahil kısmı da oldukça temiz. Fiyat performans bakımından bakacak olursak da aldığınız hizmet ve hizmetin kalitesi açısından son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,4 ve 9,0

Oda Fiyatı: 500 – 650 Lira

Telefon: 0532 425 65 94

Adres: Ortakentyahşi Mahallesi, Yalı Cad. No: 82, Bodrum / MUĞLA

4- Mausolos Beach Hotel

Mausolos Beach Hotel
Mausolos Beach Hotel

Harika bir konumda bulunan otel muhteşem bir manzaraya sahip. Denize sıfır konumu ile de son derece dinlendirici, keyif verici ve huzurlu bir otel. Odalar boyut olarak çok geniş olmasa da rahat ve konforlu. Aynı zamanda temizlik bakımından çok çok başarılı. Personeller için ne söylenebilir bilemiyorum. Kibar, nazik ilgili ve işlerini oldukça severek yapan kişiler. Bir isteğiniz olduğu vakit hemen yardımcı oluyorlar. Kahvaltı oldukça başarılı. Çeşit bol ve taze. Akşam yemeği yemek isterseniz de yine zengin menü ve lezzetli yemeklere ulaşabiliyorsunuz. Otelin sahili ve plajı oldukça temiz ve bakımlı. Fiyat olarak da buradaki diğer oteller gibi makul diyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,4 ve 9,1

Oda Fiyatı: 430 – 570 Lira

Telefon: (0252) 348 35 33

Adres: Ortakentyahşi Mah, Yalı Cad. No: 78, Bodrum / MUĞLA