Torba Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Torba Plajı. Torba plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Torba Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Sina Hotel Torba Beach Bodrum

Sina Hotel Torba Beach Bodrum
Sina Hotel Torba Beach Bodrum

Torba köyünün en kaliteli, en şık ve en güzel butik otellerinden birisi burası. Oda boyutları tercihe göre değişiklik gösterdiği için büyük ya da küçük dememiz doğru olmaz ama hepsi tertemiz ve pırıl pırıl.  Kahvaltı ile tercih yaparsanız hiç pişman olmazsınız. Açık büfe kahvaltı sunan otelde yok yok. Çeşit bol ve inanılmaz doyurucu. Personel ilgi ve alakası oldukça güzel. Bir dediğiniz iki edilmiyor. Denize yürüme mesafesinde. Plajı ve kumsalı tertemiz. Deniz sevmeyenler için otel bünyesinde bir havuzu da bulunuyor. Fiyatlar ise hizmet ve kalite üzerinden değerlendirdiğimizde gayet uygun.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 8,4

Oda Fiyatı: 480 – 550 Lira

Telefon: (0252) 367 16 23

Adres: Torba Mahallesi, Atatürk Cd. No: 131, Bodrum / MUĞLA

2- Hotel Torbahan

Torba Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Hotel Torbahan
Torba Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Hotel Torbahan

Plaja yakın bir butik otelde kalmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Konumu itibari ile denize sıfır olması en iyi özelliği. Bodrum merkeze uzak olmasından dolayı bir nebze olsun sessiz ve sakin bir yerde bulunuyor. Bunlar dışında odalar ve ortak kullanım alanları oldukça temiz ve bakımlı. Odalarda her şey düşünülmüş. Her şey var. Personeller oldukça ilgili ve güler yüzlüler. Kahvaltı konusunda da çok başarılılar. Sofrada bir tek kuş sütü eksik. Kahvaltıda yakaladıkları başarı akşam yemekleri için de aynen geçerli. Zengin menü ve uygun fiyatlara şahane bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Fiyat konusunda da oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,3 ve 8,8

Oda Fiyatı: 600 – 720 Lira

Telefon: (0252) 367 10 73

Adres: Torba Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi, Atatürk Cd. No:159, Bodrum / MUĞLA

3- Omar Hotel

Omar Hotel
Omar Hotel

Sakin, çok şirin bir butik otel. Muhteşem bir koy içerisinde yer alan otel harika bir manzaraya sahip. Otelin sahibi çift güler yüzlü ve gayet ilgili kişiler. Odalar ve ortak kullanım alanları gayet temiz. Ayrıca odaların gayet geniş ve ferah olduğunu belirtmemizde fayda var. Bodrum merkezi dışarısında yer alması tatilini doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir tatil isteyenleri cezbediyor. Uzun bir plaja sahip olan otelin denizi ise pırıl pırıl. Kahvaltı biraz eksik olsa da doyurucu. Yemekleri ise gayet lezzetli. Fiyat ve kalite bakımdan bakacak olursan uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 8,7

Oda Fiyatı: 450 – 550 Lira

Telefon: (0252) 367 12 57

Adres: Torba Mahallesi, Bodrum / MUĞLA

4- Vural Hotel

Vural Hotel
Vural Hotel

Torba plajına yakın olup ucuz bir otel arıyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Biraz eski bir otel olmasına rağmen gayet temiz ve bakımlı. Çalışanlar gayet güler yüzlü ve yarım sever. Kahvaltı doyurucu. Akşam yemeği tercih edeceklere taze balık öneriyoruz. Sessiz ve sakin bir konumda bulunan oteli kafa dinlemek ve dinlenmek için tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak da gayet uygun.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,1 ve 8,3

Oda Fiyatı: 400 – 500 Lira

Telefon: (0252) 277 09 52

Adres: Torba Mahallesi, Gül Sk. No:17, Bodrum / MUĞLA