Ada Beach | Nerede, Giriş Ücreti, Plaj Bilgiler – Heybeliada

Yaz yaklaştı ve tatilciler; hem ekonomik hem de eğlenceli tatil planları için kolları sıvadı araştırma yapıyorken okulların kapanması ile de çocuklar, eğlenceli bir tatili hak etmiş oldu. Kısa süreli izni olanlar, günü birlik tatil yapmak isteyenler için tatilin en temel kıstası aslında İstanbul’a yakın olması ve ekonomik olması.

İstanbul çevresinde çok fazla günübirlik tatil için plaj olsa da doluluk veya hijyen nedenleri ile tatilciler sessiz sakin plajların peşinde. Bugünkü yazımızda, günübirlik kaçışlar için İstanbul’un en güzel plajı olan Ada Beach Heybeliada hakkında bilgiler paylaşacağız. Giriş Ücreti Ne Kadar?, Nasıl Gidilir?, Plajın Özellikleri ve Avantajları ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

Ada Beach Heybeliada

Çam Limanı Koyu’nda mimoza çiçekleri arasında hala doğal ve temiz kalabilmeyi başarabilmiş nadir plajlardan. İstanbul’da tatilcilerin en büyük gözde mekanlarından birisi. Golf turnuvalarından tutunda daha bir çok spor çeşidini burada bulmanız mümkün. Tekne ile seyahat ederek ulaşılan Beach, doğanın kucağında kitap okumak, müzik dinlemek ve yoga yapmak için uygun tatil mekanıdır.

Ada Beach Heybeliada Özellikleri

Plajda şezlong ve şemsiyeler bulunmakta Ayrıca kafesinde bulunan çeşit çeşit menü ile karnınızı doyurabilirsiniz. Ayrıca Ada Beach Heybeliada’ya istediğiniz gıda ürününü sokabilirsiniz, herhangi bir sakınca yok. İster evden kek, börek getirin isterseniz hazır olarak dışarıdan alın.

Bunlara ek olarak, Plajda giyinme ve soyunma kabinleri, duş alınabilecek kapalı alanlar temiz bir şekilde kullanmanız için bulunmakta. Ayrıca burada düğün organizasyonları da yapılmaktadır.

Ada Beach Heybeliada’nın Giriş ücreti – 2023

Günlük hafta içi ücreti 200 TL olup, hafta sonu 250 TL olarak hizmet vermektedir.

Ada Beach Heybeliada Fotoğrafları

Ada Beach Heybeliada’ya Nasıl Gidilir?

Adres: Çamlık Mevki – / Heybeliada

Telefon: (0216) 351 17 70

Nasıl Gidilir: Kabataş, Bostancı, Kartal, Avcılar ve Heybeliada iskelesinden 30 dk da 1 tekne sizi manzaraların içinden geçirerek buraya götürecektir.

Yaz sıcaklarında bir nebze olsun doğa içerisinde sessiz bir tatil arayışı içerisinde iseniz, rotanızı mutlaka buraya çevirmelisiniz. Günübirlik tatil için İstanbul’da gidilebilecek en iyi plaja sahip olan Ada Beach Heybeliada her sene binlerce kişiye kaliteli hizmeti ile kapılarını aralıyor. Konum için tıklayın.