Viaport Avm
Viaport Avm

Eğer ViaPort’a yolunuz hiç düşmediyse, gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. Hem kendiniz için hemde çocuklarınız için mükemmel bir yer. İçerisinde Alış veriş yerleri, Alt kısımlarında yemek yiyebileceğiniz, kahvaltı yapabileceğiniz alanlar ve çocuklarınız için kocaman bir parkı var. Aşağıda resimlerden de anlayacağınız gibi bir Alış-Veriş Merkezinden öte çok kapsamlı düşünülerek tasarlanmış Türkiye’de pek benzeri olmayan mekanlardan bir tanesi.. Ama not olarak düşmem gerekiyor ki üstü tamamen kapalı değil bu yüzden özellikle kış aylarında kalın giyinmeniz de fayda var..

Dip Not: Viaport LunaPark Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!

Yemek İçme Yerleri Ve Fiyatlar Neler?

Burada bunları tek tek tanıtmamız reklama gireceğinden. kısacası bilindik bir çok yemek firması burada mekan açmış bulunmakta. Fastfood yerlerinden tutunda balık lokantalarına kadar çok sayıda mekan mevcuttur. Ortalama fiyatlar kişi başı 10tl. ila 30tl. arası değişmektedir.

ViaPort Avm Eğlence Yerleri Ve Fiyatları?

Eğlence Parkı – Bowling – Go Kart – At Gezisi – 5D Sinema – Sinema Yerleriyle bol bol eğlenebilirsiniz. Fiyatlar kişi başı 5tl. ile 15tl. arasında değişmektedir. Viaport LunaPark Hakkında Ayrıntılı Bilgi Arıyorsanız Tıklayın!

ViaPort Resimleri

ViaPort Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port – Pendik- İstanbul

Telefon: 0216 696 10 01 (Pbx)

TEM (İstanbul geliş)
Tem yolu İstanbul –Ankara güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden girin.Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

TEM (Ankara geliş)
Tem yolu Ankara İstanbul güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden çıkın. Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

Sahil Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından devam edin,Güzelyalı yan yola girmeden solu takip ederek Sabiha Gökçen havalimanı yoluna devam edin, Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

E5 Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahında Pendik’i geçtikten sonra Sabiha Gökçen havalimanı tabelasından girin. Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul Park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.Konum için tıklayın.