Ankara’da yer alan Gölbaşı Restaurant eşsiz göl manzarası ve lezzetli tatlar eşliğinde konuklarını bekliyor. Ankara’da elit düğün mekanları listesinde bir numarada yer alan Gölbaşı Restaurant, sevdiklerinizi içtenlikle ağırlayabileceğiniz nitelikte bir yer. Tüm organizasyonlarınızda profesyonel takım arkadaşlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Birbirinden lezzetli et,balık menüleri fiyat lezzet optimizasyonu; sağlık, kalite yönetim uygunluğuyla masalarınıza servis ediliyor.

Akşamlarınıza renk katmak mı istiyorsunuz ? Öyleyse Gölbaşı Köşk Restaurant tam size göre biryer. Hafta sonu unuttuğunuz kır kahvaltısı lezzetini yeniden hatırlamak için çok uzağa gitmenize gerek yok, Köşk Restaurant en doğal kahvaltılarla sizlere hizmet veriyor.  Köşk Restaurant mutfağında yemekleri en lezzetli şekilleriyle üretebilmek için hummalı bir çalışma sürerken siz manzara eşliğinde kahvenizi yudumlayabilir, sevdiklerinizle keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Gölbaşı Köşk Restaurant yaklaşık 2500 kişiye aynı anda hizmet verebilecek nitelikte. Özellikte restaurantın terası görülmeye değer. Restaurantın 1200 kişilik bahçesinde isterseniz göle karşı, isterseniz havuz kenarında, isterseniz şelalelerin arasında  hizmet alabilirsiniz.

Gölbaşı Köşk Restaurant Fiyatları

Hafta sonu harika bir göl manzarasında kahvaltı keyfi 35 TL

Gölbaşı Köşk Restaurant Resimleri

Gölbaşı Köşk Restaurant Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Haymana Yolu 3. Km.  Karşıyaka Mah. 634. Sok. No:4 Gölbaşı / Ankara Konum için tıklayın.

Telefon  : +90 312 485 43 92 – 94 (pbx)