Beylikdüzü AVM Alışveriş Merkezleri

Beylikdüzü Alışveriş Merkezleri
Beylikdüzü Alışveriş Merkezleri

İstanbul Beylikdüzü’nde çok sayıda avm alışveriş merkezi bulunuyor. Özellikle kış aylarının soğuk havalarında bu alışveriş merkezlerini tercih edenlerini sayısı bir hayli fazla. Biz de tercih edebileceğiniz bu alışveriş merkezlerinin en çok bilinenlerini sizler için derledik.

Beylikdüzü AVM Alışveriş Merkezleri

Çok yakın zamanda Beylikdüzü’nde gezilecek yerler içinde bir gezi listesi hazırlayacağız. Bu yazımızda sizlere Beylikdüzü’nde hizmet veren avmleri tanıtacağız. Yer yer eleştirilen kaynağı olmuştur avmler ama ne kadar eleştiri alsa da hafta sonu gelince avmlerin içerisinde yürüyecek yer kalmaz.. Bu yüzden avmleri tanıtıyoruz diye lütfen bize kızmayın. Bu kadar talebin olduğu yerleri maalesef bizde es geçemiyoruz. Ne var ne yok bakmak istiyoruz. :)

1- Beylikdüzü Migros AVM

Çok sayıda mağazanın bulunduğu Migros AVM, soluklanmak, nefes almak, kahve içmek, alışverişin tadını çıkarmak kısacası güzel vakit geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği bir yer. Aynı zamanda bünyesinde bulunan sinema salonu ile de sinemaseverlere hizmet vermekte. Seçkin mağazaların pek çok kampanya yaptığı Migros AVM’de çok sayıda etkinlikte yapılmakta. Yılın her günü Migros AVM’de alışverişin ve eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Beylikdüzü Migros AVM Çalışma Saatleri

Migros AVM Sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Migros AVM Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: E-5 Karayolu Üzeri Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon: (0212) 852 00 01

Ulaşım: Araç ile gitmek isteyenler E-5 üzerinde Edirne istikametinde devam ederek Beylikdüzü’ne gelerek buraya ulaşabilirler. Zaten AVM hemen yolun sağ tarafında kendini belli ediyor.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler için en kolay yol Metrobüs. Metrobüs ile Beylikdüzü durağına geldikten sonra yolun karşısında kalan AVM’ye 5 dakikalık yürüyüş sonrası ulaşım sağlayabilirsiniz.

2- Beylicium AVM

Aileniz ve sevdikleriniz ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz AVM’lerden birisi. Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği ücretsiz çocuk tiyatroları yanı sıra yine ücretsiz yayınlanan sinema filmlerini izlemeniz de mümkün. Bunlar haricinde çok sayıda mağazanın belli aralıklarla düzenlediği kampanyalara katılarak ayrıcalıklı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Sinemaseverler için burada da sinema salonu olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Beylicium AVM Çalışma Saatleri

Beylicium AVM Sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası hizmet vermektedir.

Beylicium AVM Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Büyükşehir Mahallesi, E-5 Yanyolu No: 22 Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon: (0212) 872 39 72

Ulaşım: Araç ile gitmek isteyenler E-5 üzerinde Edirne istikametinde devam ederek Beylikdüzü’ne gelerek buraya ulaşabilirler.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler için en kolay yol Metrobüs. Metrobüs ile Beylikdüzü durağına geldikten sonra yolun karşısında kalan AVM’ye 10 dakikalık yürüyüş sonrası ulaşım sağlayabilirsiniz.

3- Perlavista AVM

Eğlenceli alışverişin bir diğer adresi de Perlavista AVM. Çok sayıda seçkin mağazanın bulunduğu bu AVM’de de sinemaseverler unutulmamış.

Perlavista AVM Çalışma Saatleri

Perlavista AVM Sabah 10:00 ile akşam 22:00 arası hizmet vermektedir.

Perlavista AVM Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı No: 116 Beylikdüzü / İSTANBUL

Telefon: (0212) 871 38 05

Ulaşım: Araç ile gitmek isteyenler E-5 üzerinde Edirne istikametinde devam ederek Beylikdüzü’ne gelerek buraya ulaşabilirler.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler için en kolay yol Metrobüs. Metrobüs ile Güzelyurt durağına geldikten sonra yolun karşısında kalan AVM’ye 5 dakikalık yürüyüş sonrası ulaşım sağlayabilirsiniz.

4- Marmara Park AVM

Marmara Park AVM
Marmara Park AVM

Marmara Park, Esenyurt’ta yer alan Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezidir. 100.000 metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen AVM, 17 Ekim 2012 tarihinde açılmıştır. 250’nin üzerinde mağazaya sahip olan alışveriş merkezinin otoparkı, 4000 araç kapasitelidir. İçerisinde bulunan birbirinden seçkin mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz gibi sinema ve çocuk oyun alanı gibi ailecek eğlenebileceğiniz bölümler de bulunmaktadır.

Marmara Park AVM Çalışma Saatleri

Haftanın her günü sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Marmara Park AVM Nerede? Nasıl Gidilir?

Adres: Güzelyurt Mahallesi, Mevlana Cd. 33A, Esenyurt / İstanbul

Telefon: (0212) 854 38 55

Ulaşım: Özel araç ile gelmek isteyenler E-5 üzerinden Edirne istikameti yönünde devam ederek buraya rahatça ulaşabilirler. Zaten yol üzerinde bulunduğundan gözden kaçırmanız mümkün değil.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler en rahat Metrobüs kullanarak buraya ulaşabilirler. Metrobüs ile Beylikdüzü durağına gelip buradan 5 dakikalık yürüyüş sonunda AVM’ye ulaşabilirler.

5- Torium AVM

Torium AVM
Torium AVM

Türkiye’nin en büyük 5. AVM’si olarak inşa edilen Torium AVM’yi diğer AVM’lerden ayıran 2 büyük özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki Türkiye’de kapalı alanda inşa edilen ilk ve tek kapalı alan kar eğlence merkezi olan Snowpark. Diğeri ise Türkiye’nin en büyük oyuncaklarının bulunduğu Star Park.  Mimari Yapı itibari ile ayıran en önemli özellik ise 4. Katta bulunan Açık Çarşı. Açık Çarşı İstiklal Caddesi ve Bağdat Caddesi gibi ünlü caddeleri andıran yapısı ve seçkin mağazaları ile AVM konseptine farklı bir bakış açısı katıyor.

Torium AVM Çalışma Saatleri

Haftanın her günü sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet vermektedir.

Torium AVM Nerede? ve Nasıl Gidilir?

Adres: Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzeri, Haramidere Yolu, 34903 Esenyurt

Telefon: (0212) 699 90 50

Ulaşım: Özel araç ile gelmek isteyenler E-5 üzerinden Edirne istikameti yönünde yanyolu kullanarak buraya rahatça ulaşabilirler. Zaten yol üzerinde bulunduğundan gözden kaçırmanız mümkün değil.

Toplu taşıma ile gelmek isteyenler en rahat Metrobüs kullanarak buraya ulaşabilirler. Metrobüs ile Haramidere Sanayi durağına gelip buradan 10 dakikalık yürüyüş sonunda AVM’ye ulaşabilirler.

Beylikdüzü’ndeki AVM’ler bunlarla sınırlı değil elbette. Bunların haricinde Beycity Çarşı AVM, Moda Park AVM, Paradise AVM başta olmak üzere yaklaşık 10 tane daha AVM bulunmakta. Yazdığımız AVM’leri önde çıkaran en büyük özellikleri sinema salonları olmasıydı. Yoksa diğer AVM’ler de tabi ki de gezilip görülebilecek AVM’ler.