Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları | En Popüler 10 Yer

Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları | En Popüler 10 Yer
Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları

İstanbul’un yeni trendi Beylikdüzü çevresinde gidilecek kaliteli kahvaltı mekanları arıyorsanız, sizin için hazırladığımız bu liste ile lezzet dolu bir tura çıkmaya hazırsınız demektir.

Kahvaltı konusunda unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak olan mekânları keşfederek sevdiklerinizle iyi vakit geçirin. Üstelik sadece lezzeti değil konfor ve manzarayı da fazlasıyla yakalama şansı elde edin!

Kısa bilgi: İstanbul‘daki bu güzel mekanları keşfederken; İstanbul’da gezilecek yerler listemize de mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları Listesi

Şimdi Beylikdüzü’nde gidilecek en güzel 10 kahvaltı mekânını inceleme zamanı! Sizin için hazırladığımız en popüler kahvaltı yerleri listemize başlıyoruz.

1. Cemil Hoca Restoran

Cemil Hoca Restoran
Cemil Hoca Restoran

Cemil Hoca Restoran aslında bir balık restoranı. Ama manzarası ve sunduğu lezzetler sayesinde kahvaltı konusunda da çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi.

Haftanın her günü tercih edebileceğiniz serpme kahvaltı sayesinde lezzeti yakalarken hafta içine özel kahvaltı tabağı da tercih edebilirsiniz. Lezzet konusunda çok özel olması kadar manzarası ve hizmet standartlarıyla da eşsiz bir seçenek! – Konum bilgisi.

Açık Adres: Gürpınar, Cengiz Topel Cd. No:20, Pk: 34528 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 850 56 61

Çalışma Saatleri: 09:00 – 23:00

2. Meşale Cafe & Restaurant

Meşale Cafe & Restaurant
Meşale Cafe & Restaurant

Cana yakın aile ortamı içerisinde eşsiz bir kahvaltı deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Konumu itibarıyla Beylikdüzü’nün en çok tercih edilen noktalarından birinde yer almasının yanı sıra hizmet standartları da oldukça iyi.

Kahvaltı konusunda doğallığı ve lezzeti yaşayabilirsiniz. Üstelik farklı lezzetlerle tanışarak eşsiz bir deneyime kapı aralayabilirsiniz. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Büyükşehir, Başak Sokağı No:4, 34520 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 871 03 44

Çalışma Saatleri: 08:00 – 00:00

3. Para Cafe & Restaurant

Para Cafe & Restaurant
Para Cafe – Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları

Beylikdüzü’nde lüks ve kaliteli bir mekân arıyorsanız arayışınıza en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerden bir tanesi da Para Cafe & Restaurant olacaktır.

Denizin yanı başında bulunan mekân restoran olmasına rağmen sunduğu lezzet dolu kahvaltı menüsü sayesinde öne çıkıyor. Bölgenin en özel mekânlarından bir tanesi olmasının yanında iç ambiyansıyla dikkatleri çekiyor. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Gürpınar, Dalyan Cd. 10/1, Pk: 34528 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0850 305 75 75

Çalışma Saatleri: 08:00 – 01:00

4. Gönül Bahçesi Cafe & Restaurant

Gönül Bahçesi Cafe & Restaurant
Gönül Bahçesi Cafe & Restaurant

Kahvaltı yapabileceğiniz deniz manzaralı nezih bir mekân arıyorsanız tercihinizi Gönül Bahçesi Cafe & Restaurant’tan yana kullanabilirsiniz.

Gürpınar Sahili’nde bulunan mekânda sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirirken aynı zamanda lezzetlerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle hafta sonları kalabalıklaşan bir mekân olması nedeniyle rezervasyonunuzu önceden yaptırmanız gerekebilir. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Gürpınar, Dalyan Cd., Pk: 34528 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 08:00 – 00:00

Çalışma Saatleri: 0212 880 17 17

5. Kahve Teknesi

Kahve Teknesi
Kahve Teknesi – Beylikdüzü Kahvaltı Yerleri

Cafe konseptiyle hizmet veren Kahve Teknesi, Beylikdüzü’nde her yaştan insanın tercih edebileceği bir mekân. Kahvaltı konusundaysa pek çok rakibine göre çok daha önde. Neden mi?

Çünkü serpme kahvaltının yanı sıra farklı kahvaltı tabağı konseptleriyle de size özel bir deneyim sunmayı başarıyor. Bu sayede siz nasıl bir kahvaltı deneyimi arzuluyorsanız onu tercih edebilirsiniz. Mekânın kaliteli olması da ekstra bir yönü. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Barış mahallesi. Peyamisafa sokak. Çarşı 9/1 dükkan no:57, Pk: 34520 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 801 74 10

Çalışma Saatleri: 08:00 – 00:00

6. Köşebaşı Beylikdüzü

Köşebaşı Beylikdüzü
Köşebaşı Beylikdüzü

Köşebaşı Beylikdüzü, lüks bir restoranda kahvaltı deneyimini yaşamak adına tercih edebileceğiniz en özel yerlerden bir tanesi. İstanbul’da kaliteli mekânlar arasında listelenebilecek Köşebaşı Beylikdüzü lezzeti tartışmasız bir yer.

Ancak fiyatları da düşünüldüğünde sadece lüks tercih edenler için doğru bir adres olur. Ortam kalitesi ve hizmet standartları ise kusursuz. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Hürriyet Bulvarı Skyport Residence D:1/22, Pk: 34524 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 12:00 – 23:00

Çalışma Saatleri: 0212 876 88 24

7. Happy Moon’s Beylikdüzü

Happy Moon's Beylikdüzü
Happy Moon’s Beylikdüzü

Happy Moon’s kendine has konseptiyle kahvaltı konusunda özel noktalardan bir tanesi. Geleneksel serpme kahvaltı tercihi yerine daha minimal bir kahvaltı isteyenler için ideal.

Ama doyuruculuk konusunda tatmin edici. Farklı lezzetleri bir arada yakalayabileceğiniz kahvaltı tabağında doğal besinlerle güne dinamik bir başlangıç yapabilirsiniz. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Büyükşehir, Cumhuriyet Cd. No:3/A, Pk: 34520 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 871 43 10

Çalışma Saatleri: 08:30 – 00:00

8. Defne Restoran

Defne Restoran
Defne Restoran – Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları

Defne Restoran, Beylikdüzü’nde en özel mekânlardan biri olarak dikkatleri çekmeyi başarıyor. Sıra dışı bir kahvaltı deneyimi tercih etmek isteyenler için hayli özel.

Lezzetlerin sunumu ve kahvaltı konusunda daha önce hiç karşılaşmadığınız seçenekler sizi gerçek anlamda memnun edecek. Bir fine dining restoran olsa da kahvaltı konusunda iddialı olduğunu gösteren Defne Restoran’da kahvaltıyı mutlaka tercih etmelisiniz. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Adnan Kahveci, Pk: 34528 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 855 86 00

Çalışma Saatleri: 09:00 – 23:30

9. Turkish Lounge Restaurant

Turkish Lounge Restaurant
Turkish Lounge Restaurant

Birden fazla deneyimi bir arada yaşatmak adına kurulmuş bir tesis aslında. Beylikdüzü’nde tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler arasında olmasının yanında sunduğu kahvaltı deneyimiyle de bir başka.

Kahvaltıda kendini sınırlamak istemeyenler için ister kahvaltı tabağı ister serpme kahvaltı isterseniz de açık büfe ayrıcalıklarını tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle nezih bir ortamda kahvaltı için Turkish Lounge Restaurant’da rezervasyonunuzu yapmalısınız. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Büyükşehir Mah. Anadolu Caddesi Teras AVM, D:No:30/28, Pk. 34528 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0212 873 34 48

Çalışma Saatleri: 08:00 – 02:00

10. Van Kahvaltı Lounge Beylikdüzü

Van Kahvaltı Lounge Beylikdüzü
Van Kahvaltı Lounge Beylikdüzü

Doğallığı fazlasıyla hissedebileceğiniz noktalardan bir tanesi. Çocuklu aileler ve çiftler için ideal bir kahvaltı mekânı olmasının yanında lezzet ve hizmet standartları konusunda da öne çıkan seçeneklerden.

Beylikdüzü’nde kaliteli bir kahvaltı mekânı arıyorsanız Van Kahvaltı Lounge da mutlaka listenize eklemelisiniz. – Konum bilgisi.

Açık Adres: Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi No: 20D Sağlam Residence, Pk. 34522 – Beylikdüzü / İstanbul

Telefon: 0530 899 93 73

Çalışma Saatleri: 07:00 – 18:00

Sizin de, ‘Beylikdüzü Kahvaltı Mekanları’ listemize eklenmesini istediğiniz farklı yerler var ise bize yorum olarak mutlaka yazın! :)