Bitez Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Muğla Bodrum’da denize girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Bodrum Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Bitez Plajı. Bitez plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Bitez Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Bitez Otel

Bitez Otel
Bitez Otel

Bitez Plajı ile aynı adı taşıyan otel oldukça güzel bir konumda yer alıyor. Sahile yürüme mesafesinde bulunan otel bakımlı ve temiz. Odaları oldukça geniş ve ferah. Sahil ve plaj temiz ve bakımlı. Sadece burada yaşanan ufak tefek aksaklıklar göze çarpıyor. Şezlong ve şemsiye ücretsiz denmesine rağmen burada yer alan kafeler sahili parsellemiş ve bu konuda zorluk çıkarıyorlar. Sürekli başınıza gelip bir isteğiniz arzunuz var mı? Tarzında sorular sorarak sizi alışveriş yapmaya zorluyorlar. Bu konuda çoğu otel müşterisini Halk Plajına kaçtığını görmek mümkün. Bunun haricinde otel ile ilgili pek bir aksaklık görünmüyor. Personeller oldukça güler yüzlü ve cana yakın. Kahvaltı bol çeşit ve doyurucu. Fiyat olarak da alınan hizmet kalitesi ve performans bakımından makul.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,2 ve 8,9

Günlük Oda Fiyatı: 300 – 450 Lira

Telefon: (0252) 363 84 94

Adres: Bitez Mahallesi, Şah Cd. No: 2, Bodrum / MUĞLA

2- Çömez Motel

Bitez Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Çömez Motel
Bitez Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri- Çömez Motel

Küçük ama oldukça bir otel. Bitez Plajına yürüme mesafesinde. Hemen önünden Bodrum merkeze giden minibüsler geçiyor. Odalar standart boyutlardan biraz küçük ama gayet yeterli. Temizlik konusunda gayet başarılı. Personeller oldukça nazik ve kibar. Otelin kendine ait otoparkı mevcut ve kullanım ücretsiz. Kahvaltı kısıtlı ama doyurucu. Deniz manzarasına karşı terasta yapacağınız kahvaltıda insan biraz daha bol çeşit aramıyor değil. Otelin plajında kendisine ait şezlonglarından ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz. Bunun haricinde ödediğiniz ücretin karşılığını fazlası ile aldığınızdan şüpheniz olmasın.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,4 ve 9,2

Oda Fiyatı: 300 – 400 Lira

Telefon: (0252) 363 81 81

Adres: Bitez Mahallesi, Çökertme Cad. No: 12, Bodrum / MUĞLA

3- Yalıhan Otel

Yalıhan Otel
Yalıhan Otel

Bu küçük ama şirin otel tam bir gizli hazine. Kesinlikle keşfetmeniz gereken bir otel diyebiliriz. Bitez’e yolunuz düşerse kesinlikle tavsiye ettiğimiz otellerden bir tanesi. Muhteşem bir konumda yer alıyor olması sebebiyle eşsiz bir manzaraya sahip otel hizmet kalitesi olarak da çok başarılı. Odalar ve ortak alanlar tertemiz. Ayrıca odalarda bulunan balkonlarda manzaraya karşı oturup gün batımı eşliğinde manzaraya dalıp gitmek insana bambaşka bir huzur veriyor. Personeller oldukça ilgili. İstediklerinizi yerine getirmek için çabalıyorlar. Deniz hemen otelin önünde. Plaj tertemiz. Deniz de oldukça berrak ve sığ. Yeni yüzme öğrenenler ve çocuklu aileler için oldukça uygun. Fiyatlar da alınan hizmet kalitesi bakımından oldukça makul.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,7 ve 9,5

Oda Fiyatı: 280 – 390 Lira

Telefon: (0252) 363 77 72

Adres: Bitez Mahallesi, Şah Cd. No: 14, Bodrum / MUĞLA

4- Costa Bitezhan Otel

Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

Bitez’de konaklayıp ucuz bir otel arıyorsanız tercih edeceğiniz yerlerden birisi de bu otel. Ucuzdan tanım kalite en yüksek seviyede olduğu için verdiğiniz ücrete canınız yanmıyor. Konum olarak da oldukça güzel bir noktada bulunan otelin odaları gayet bakımlı ve temiz. Genel olarak otelde temizlik anlamında sorun yaşanmıyor. Personeller oldukça ilgili ve güler yüzlü. Kahvaltı ve akşam yemekleri oldukça lezzetli. Menü çok geniş değil ama akşamları özellikle taze balık yemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun haricinde otelde yaşayabileceğiniz ufak tefek sorunları ilgililere bildirmeniz durumunda hemen ilgilenip sorunu çözüme kavuşturuyorlar.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 4,0 ve 8,6

Oda Fiyatı: 540 – 680 Lira

Telefon: (0252) 363 97 22

Adres: Bitez Mahallesi, Sah Caddesi No: 4, Bodrum / MUĞLA