Güzelcehisar Cafe Restaurant – Beykoz / İstanbul

Güzelcehisar Cafe Restaurant Manzarası ile gönülleri fethediyor, geri kalan fon oluyor sadece. Gerçekten İstanbul’da bulunması güç enfes manzaralardan birine sahip, manzaraya şöyle bir baktığınızda Karşıda Rumeli Hisarı, sağınızda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü solunuzda Boğaziçi köprüsü ve ayaklarınızın altında boğaz. Geceleri ise daha da bir güzel. Yemekleri idare eder diyebiliriz ama genelde çay, kahve veyahut sabah kahvaltısı için tercih sebebi olabiliyor. Tabi Güzelcehisar Restaurant sadece bu hizmetleri vermiyor, iftar menüsünden tutunda nargile hizmetine kadar geniş bir yelpazesi var. Vale hizmeti ve Ücretsiz otoparkı da mevcut. Otağtepe de olan bu güzel mekana gündüz gelirseniz mutlaka Otağtepe Parkına da uğramanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Gülcehisar’ın Kendi Kaleminden;

Güzelcehisar Cafe Restaurant Anadoluhisarı’nın sırtlarında, Boğazın bir göl güzelliğinde izlendigi, tarihi Rumelihisarı ve Anadoluhisarı kalelerini selamlayan Otağtepede yeşili ve maviyi sizin için bir araya getiriyor. Yaklaşık 6 dönüm içerisinde yer alan tesisimizde açık alanda 300, kapalı alanda 200 misafir ağırlanabiliyor.Ayrıca nargile içmek ve tavla oynamak isteyen misafirler için açık alanda 100,kapalı alanda 50 misafir ağırlanabilecek ayrı yerimiz bulunuyor. Tabii bu arada küçük misafirlerini de unutmuyor.. Tesisimizde bulunan ve yazin açık alanda kullanılabilen minipark, onlar eğlenirken, sizin de boğaz manzarasının keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Güzelcehisar’da  hafta içi her gün sabah 09.00 ile akşam 24.00 arası alakart hizmet veriliyor. Cumartesi ve pazar günleri ise saat 09.00 ile 14.00 arası açık büfe brunch veriliyor ve brunch bitiminden sonra alakart hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerde boğazda gizli bu cennet bahçesini görmek, buradaki güzellikler yaşamak istiyorsanız, dümeni Otağtepeye doğru kırın ve kendinizi muhteşem bir boğaz manzarasının ve doganın kollarına bırakın…

Güzelcehisar Kahvaltıda Neler var?

Sınırsız çay, kahve, envai çeşit peynir, zeytini, sütlüsünden şerbetlisine, tatlıları, mevsim meyveleri, sıcaklar masası olan ayrı masada omletler, yumurtalı ekmekler, kroketler vb. zengin bir sofra sizleri bekliyor olacak.

 

Güzelcehisar Cafe Restaurant Yemek & Kahvaltı Fiyatları?

Yemek İçme Fiyatı Kişi başı:  55 – 75 TL dir.

Açık büfe Kahvaltısı Kişi başı: 40-45 TL. dir.

 

Güzelcehisar Cafe Restaurant, Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: OtağTepe – Mutezem Çk. No:1, Kavacık / İstanbul – Anadolu
Telefon: 0216 462 35 30

Nasıl Gidilir?: Güzelcehisarı Otağtepe’nin de tepesinde bir yer. Otobüsle ulaşım imkanı maalesef yok. Ya taksiyle ya da kendi özel arabanızla gitmeniz gerekiyor.  Büyük bir tepeyi tırmanacaksınız. Aracınız ile gidecekseniz Sarıyer Rumelihisarı tabelarını takip edin buradan Setüstü sk.’dan yada otoğtepe cd. girdiğinizde yol sizi yamacın başına getirecek. Detaylı bilgi için yol haritasına bakınız.

 

Güzelcehisar Cafe Restaurant Resimleri

 

Güzelcehisar Cafe Restaurant Goole Maps