Kale Çay Bahçesi Rumelihisarı
Kale Çay Bahçesi Rumelihisarı

Deniz manzarası eşliğinde kahvaltı keyfi eşsizdir elbette, hele de bunu arkadaşlarınızla beraber yapıyorsanız. Samimi sıcak kanlı çalışanları, piknik havasındaki kareli masa örtüleri doğanın temiz deniz kokusuyla birleşince farkı bir havaya bürüyorsunuz. Böyle bir mekanda genelde kahvaltı tercih etmenizi öneririz, damak tadınıza göre değişkenlik gösterse de burada yemek adına da bir şeyler bulabilirsiniz.

Kahvaltısı Nasıl?

Kahvaltısı doyurucu, ama ne beklediğinize göre durum değişiyor. Klasik kahvaltısından bir brunch performansı beklememenizi öneririm.

Otopark Sorunu

Eğer arabanızla gidecekseniz burada otopark olayı tam bir işkence maalesef. Hemen önündeki Rumelihisarı otoparkında yer bulmak ayrı bir dert, valelerle uğraşmak ayrı.

Kale Çay Bahçesi Kahvaltı Fiyatları

Çay: 3Tl.

Kahvaltı Tabağı: 20Tl.

Serpme Kahvaltı Fiyatı: 30Tl. (Sınırsız çay)

Kale Çay Bahçesi Resimleri

Kale Çay Bahçesi Nerede Nasıl Gidilir?

Açık Adres: Yahya Kemal Cad. No: 36 34470 Rumelihisarı / Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0212 257 55 78

Nasıl Gidilir?: Bulunduğunuz yerden kavacığa geldikten sonra 15a (kavacık-anadolu kavağı) hattı iett otobüsü ile. Avrupa yakasından Mecidiyeköy’ den kalkan 121a mecidiyeköy beykoz iett hattı ile. Vapur ile Üsküdar’a geldikten sonra Beykoz otobüslerine binerek, Sarıyer’den Anadolu kavağı vapuruna binerek. Anadolu yakasından ise bir çok toplu taşıma aracı ile Beykoz’a veya Kavacık’a gelerek Anadolu kavağına ulaşabilirsiniz.