Lokma RumeliHisarı
Lokma RumeliHisarı

Kendine has havası, orjinal kahvaltı menüsüyle RumeliHisarı semalarında boğaza nazır bir kahvaltıya ne dersiniz? Bu sorunun cevabı evetse Lokma Rumelihisarı ‘nda mutlaka kahvaltı yapmalısınız. Arkadaşlarınızla beraber keyifle kahvaltı yapabileceğiniz seçkin bir yer arıyorsanız burayı şiddetle tavsiye ederiz. Menüleri oldukça kalabalık, damak tadınıza uygun bir çeşit muhakkak bulursunuz diye düşünüyoruz. Eksi yönlerinden bahsetmek gerekirse, bilindik bir yer olduğu için hafta sonları biraz kalabalık olabiliyor, erken gitmekte fayda var.

Lokma Hakkında;

Rumeli Hisarı’nın en yeni, en modern, boğazın eşsiz manzarasını en iyi gören mekanı LOKMA, ister güne mutlu ve enerjik başlamak için zengin bir kahvaltı, ister öğlen ve akşam yemekleri için Türk ve Dünya mutfaklarından seçeneklerle, İstanbul’da olmanın, Boğaz’a karşı yemek yemenin keyfini yaşatıyor.

Gruplara özel, avantajlı öğle yemeği alternatifleri ve şirketlere özel fiyatlarıyla LOKMA, her mevsimde şehirde çalışanlar için de rahatlatıcı bir nefes… Şirket yemekleriniz, doğum günü ve özel gün kutlamalarınız ve her türlü yemekli organizasyonlarınız için 300 kişi kapasiteli, açık ve kapalı oturma alanlarıyla, her türlü hava koşulunda yemek keyfi sunan LOKMA, yenilenen yaz menüsüyle hizmetinizde..

 

Lokma RumeliHisarı Kahvaltı Fiyatları

Lokma Kahvaltı Fiyatı: 2 Kişilik güzel bir kahvaltı: 70 – 80 Tl. civarındadır.

 

Lokma Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres : Yahya Kemal Cad. No:18 Rumelihisarı / İstanbul

Telefon / İletişim : 0212 265 71 71

Nasıl Gidilir? : Rumelihisarı durağında indikten sonra kaleye doğru yürüdüğünüzde sağ tarafta bulabilirsiniz.

Rumelihisarı’na Nasıl Gidilir? öğrenmek istiyorsanız Burayı Tıklayın.

 

Lokma RumeliHisarı Resimleri

 

Lokma RumeliHisarı Krokisi