Paşalimanı Kafe Nerede, Nasıl Gidilir, Kahvaltı Fiyatları – Üsküdar / İstanbul

İstanbul’un en güzel korularından bir tanesi olan Paşalimanı Kafe, enfes manzara eşliği ve denize sıfır masalarıyla doğanın tadını eşsizce çıkarabilirsiniz. Kış ayları için kapalı alanı da bulunan bu mekanda bir çok lezzetli tatlar bulabileceğiniz bir yer. Paşalimanı Kafeterya ile Üsküdar Paşalimanı’nda Boğaz keyfini cebinize yük olmayacak şekilde çıkarabilirsiniz. Mekanın İşletmesini şuanda Beltur üstlenmektedir ve Hafta sonları havanın durumuna göre kalabalık olabiliyor, eğer arkadaş çevrenizle beraber gidecekseniz rezervasyon yatırmanızda fayda var.  Hafta sonu yoğunluğunda servis elemanları kalabalığa yetişemiyorlar. Eğer bekleme konusunda sabırlı bir kişiliğiniz varsa manzarasının keyfini doyasıya çıkaracağınız mekanı sabah kahvaltısı için tavsiye ederiz.

 

Paşalimanı Kafe Kahvaltı Çeşitleri

Paşalimanı Kafede haftasonu saat 09:00-13:00 saatleri arasında açık büfe kahvaltı servisi verilmektedir. Açık büfe kahvaltıda yok yok diyebiliriz,  iyi bir çeşit var. Mekanın işletmesini Beltur yapmaktadır ve Beltur’un diğer işletmelerinden birine gittiyseniz hemen hemen aynı türde açık büfe kahvaltı sizi bekliyor olacak. Kısaca sayacak olursak, Sınırsız çay, kahve, Süt ve kakao çeşitleri, mısır gevreği, reçel, bal, zeytin, peynir, sosis, sucuk, kızartmalar, börekler, bir çok ekmek çeşidi ve daha aklımıza gelmeyen zengin bir menü sunmakta.

 

Paşalimanı Kafe Kahvaltı Fiyatları?

Açık Büfe Kahvaltı Fiyatı : 29,50 TL.

Yeme İçme Fiyatı İse : 30-50 TL. Arası değişmektedir.

 

Paşalimanı Kafe Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres : Fethi Paşa Korusu Altı, Paşalimanı – Üsküdar / İstanbul
Tel : 0216 495 32 16

Özel Aracınızla :
Anadolu yada Avrupa yakasından Paşalimanı tesislerimize ulaşmanın en kolay yolu Harem – Beykoz sahil yolunu takip etmek olacaktır. Hangi istikametten geliyor olursanız olun çok rahat bir şekilde B.Ş.belediyesi Fethi Paşa Korusu Sosyal Tesislerine Ulaşacaksınız. Bu tesislerin tam karşısında Paşalimanı tesislerimizi göreceksiniz.

Toplu Taşıma Araçlarıyla :
Üsküdar yada Beykoz istikametinden sahil yolu ile devam eden herhangi bir İ.E.T.T. otobüsü sizin Paşalimanı tesislerimize ulaşmanızı sağlayacak en garantili yol olacaktır. Tesislerimizden adını alan Paşalimanı durağının tam karşısında sizi bekliyor olacağız.

Paşalimanı Kafe Resimleri

 

Paşalimanı Kafe Google Maps