Ana sayfa Brunch & Sabah Kahvaltisi

Polonezköy Country Club / İstanbul

8
Polonezkoy Country Club
Polonezkoy Country Club

Polonezköy Country Club 1981 senesinde hizmete giren ve bölgenin en eski tesisidir. Tesis piknik alanı ve Konaklama bölümü olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Konaklama bölümü evlerden ve odalardan oluşan tesis’in bu bölümü toplamda 100 kişi kapasitelidir evlerde 5 kişiden 8 kişiye kadar kalınabilmektedir. Evlerde Banyo ve Mutfak bulunmaktadır istediğiniz mutfak eşyanızı getirerek evinize yerleşebilir ve isterseniz etinizi dahil gönül rahatlığı ile yapabilmektesiniz. Hem evlerde hem odalarda şömine mevcuttur. Tüm güzellikleri ve hizmeti ile siz değerli müştlerilerine güzel vakit geçirmesi için tasarlanan tesis’de Yüzme havuzu, voleybol, tenis, basketbol, Masa tenisi sahaları, çocuk parkı ve olağanüstü güzellikte ufak bir gölet bulunmaktadır.

Piknik Park Bölümü; Polonezköy Country Club’ın Günübirlik olan gelen misafirleri için hazırladığı bir bölüm olup açık alaanı ve kapalı alanı bulunmaktadır.

Bu alanda Çocuk parkı ve oyun odası, masa tenisi, mini golf, futbol, basketbol, voleybol, açık hava satranç sahaları ve yüzme havuzu bulunmaktadır ayrıca alanın geniş birde otoparkı mevcuttur.

Hayvan Parkı: Hayvanat bahçesinde özgürce dolaşan çeşitli hayvanlar bulunmaktadır. 1995 Senesinde hobi olarak hayvan beslemeye başlayan işletme daha sonrasında bu sevgiyi büyüterek Kanguru, Geyik, Lamaya kadar çok geniş bir hayvanat bahçesi oluşturarak misafirlerine hizmet vermeye devam etmiştir. İşletmenin bu konudaki amacı hayvanları kafes içerisinden değil doğal ortamda sevim görülmesidir.

Polonezköy Country Club Fiyat Bilgisi 2020

C.tesi , Pazar ve Tatil Günleri Piknik Parkta Kahvaltı Keyfi : 50  TL

C.tesi , Pazar ve Tatil Günleri Piknik Parkta Kahvaltı Keyfi + Havuz: 80  TL

(2 – 12 yaş arası: 20 TL.)

Polonezköy Country Club Resimleri

Polonezköy Country Club Nerede, Nasıl Gidilir ?

Adres : 75. Yıl Sokak No:106 Polonezköy

Telefon : 0216 42 30 51

Nasıl Gidilir? : Kavacık sapağından çıkılarak Acar Sitesi önünden devam ederken siteleri geçtikten sonra polonezköy tabaleları yolculuk esnasında size eşlik edicektir.

Kaç Km. Uzaklıkta : İstanbul’dan uzaklığı 32 Km, — Ankara dan uzaklığı 455 Km. — Kocaeli den Uzalığı 128 km dir.

8 YORUMLAR

  1. Yazan fiyatla kapıdaki fiyatın alakası yok yetişkin fiyatı 50₺ idi gidip kapıdan dönen onca aile vardı bizde onlardan biriydik

  2. Çok merak ediyordum gezmek görmek için fakat 2015 de başlayan şikayet yorumları 2018 de yine devam ediyor nasıl gideyim paramızla rezilmi olalım.teşekkürler bilgilendiriniz için

  3. Burası müşterilerine saygı göstermeyen bir yer, bu gün eşimin doğum günüydü, birlikte buraya gitmeye karar verdik, kapı girişinde evli ve çocuklu bir çift vardı çocuklu bayanın eşi bilet alırken, kadın çocuk arabasıyla içeriye girdi diye, oranın sahibi olduğunu söyleyen kır saçlı ihtiyar bir adam kadına bağırmaya başladı, ben ve bir kaç aile adama tepki gösterdik, ne olmuş içeriye girdiyse diye, fakat adam ben buranın sahibiyim şimdi polis çağırıyorum burada bekleyin dedi, neyse biz içeriye girdiğimizde bize tavır alıp, bizlere ürün satışı yapmadılar, daha sonra tabii ki çıkmak zorunda kaldık keyfimiz kaçmıştı, kapıda bir kaç kişinin daha tartıştığına şahit olduk, bu tip yerlerin denetimi yapılmalı böyle bir işletme olamaz, müşterilerine saygı göstermeye, bu tip yerleri insanlara ifşa etmek lazım.

  4. Müşteri memnuniyetinden bir haber kazıkcı üstüne üstlük 0 hizmet aldiğinız calışanların ukalalığını cektiğiniz bir mekan

  5. müsterikerinin üstüne yürüyen. Kahvaltı etmeyeceksen kapıda bekle oglen yemegıne daha 1 saat var diyen. Almıyorum senı içeri diye müsterilerini asagılayan kendini bilmez, müsteri kaliteside her gecen gün kendi kalitesinin bozuldugu gibi bozulan bir mekan piknik park polonezkoy.Eskiden iyiydi.

Comments are closed.