Polonezköy Country Club / İstanbul

Polonezkoy Country Club
Polonezkoy Country Club

Polonezköy Country Club 1981 senesinde hizmete giren ve bölgenin en eski tesisidir. Tesis piknik alanı ve Konaklama bölümü olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Konaklama bölümü evlerden ve odalardan oluşan tesis’in bu bölümü toplamda 100 kişi kapasitelidir evlerde 5 kişiden 8 kişiye kadar kalınabilmektedir. Evlerde Banyo ve Mutfak bulunmaktadır istediğiniz mutfak eşyanızı getirerek evinize yerleşebilir ve isterseniz etinizi dahil gönül rahatlığı ile yapabilmektesiniz. Hem evlerde hem odalarda şömine mevcuttur. Tüm güzellikleri ve hizmeti ile siz değerli müştlerilerine güzel vakit geçirmesi için tasarlanan tesis’de Yüzme havuzu, voleybol, tenis, basketbol, Masa tenisi sahaları, çocuk parkı ve olağanüstü güzellikte ufak bir gölet bulunmaktadır.

Piknik Park Bölümü; Polonezköy Country Club’ın Günübirlik olan gelen misafirleri için hazırladığı bir bölüm olup açık alaanı ve kapalı alanı bulunmaktadır.

Bu alanda Çocuk parkı ve oyun odası, masa tenisi, mini golf, futbol, basketbol, voleybol, açık hava satranç sahaları ve yüzme havuzu bulunmaktadır ayrıca alanın geniş birde otoparkı mevcuttur.

Hayvan Parkı: Hayvanat bahçesinde özgürce dolaşan çeşitli hayvanlar bulunmaktadır. 1995 Senesinde hobi olarak hayvan beslemeye başlayan işletme daha sonrasında bu sevgiyi büyüterek Kanguru, Geyik, Lamaya kadar çok geniş bir hayvanat bahçesi oluşturarak misafirlerine hizmet vermeye devam etmiştir. İşletmenin bu konudaki amacı hayvanları kafes içerisinden değil doğal ortamda sevim görülmesidir.

Polonezköy Country Club Fiyat Bilgisi 2020

C.tesi , Pazar ve Tatil Günleri Piknik Parkta Kahvaltı Keyfi : 50  TL

C.tesi , Pazar ve Tatil Günleri Piknik Parkta Kahvaltı Keyfi + Havuz: 80  TL

(2 – 12 yaş arası: 20 TL.)

Polonezköy Country Club Resimleri

Polonezköy Country Club Nerede, Nasıl Gidilir ?

Adres : 75. Yıl Sokak No:106 Polonezköy

Telefon : 0216 42 30 51

Nasıl Gidilir? : Kavacık sapağından çıkılarak Acar Sitesi önünden devam ederken siteleri geçtikten sonra polonezköy tabaleları yolculuk esnasında size eşlik edicektir.

Kaç Km. Uzaklıkta : İstanbul’dan uzaklığı 32 Km, — Ankara dan uzaklığı 455 Km. — Kocaeli den Uzalığı 128 km dir.