Yeşilköy’ün en güzel parkı diyebiliriz buraya, hem yeşilliği, hemde sahile sıfır olması, güzelliğine güzellik katıyor, şehirden çok uzaklaşmadan temiz bir hava, temiz bir deniz kokusu almak istiyorsanız burası tam size göre. Sahil boyunca dizilmiş kafeler, kahvaltı yerleri, çocuk parkları, ve sevimli hayvanlarıyla sizleri bekliyor. Burada en keyifli zamanlarınızı  kahvaltı yaparak geçireceksiniz.  Mekanlarda verilen kahvaltılıklar taze ve doğal, fiyatlarda gayet makul. Hafta sonları yer bulmakta zorlanabilirsiniz bu yüzden sabah erken gitmenizi öneririz.

RönePark Tanıtım Yazıları
Bahçemiz Rönepark, Yeşilköy’de yemyeşil, deniz kıyısında, doğal ortamı ve mini hayvanat bahçesiyle sizleri bekliyor.

Ailenizle gelip, ferah ortamında taze dem çaylarınızla tostlarınızı yerken, çocuklarınız gönül rahatlığıyla oyun parkından
ve hayvanat bahçemizden faydalanır, geçen zamanın tadını alırsınız.

Zengin aperatif menümüzle sizleri Rönepark’a bekliyoruz. Bahçemizde gruplar için kahvaltı hizmetleri de verilmektedir.
Rönepark otantik havasıyla, zengin ve lezzetli menü seçenekleriyle siz sayın konuklarımıza kaliteli hizmeti uygun fiata sunuyor.

RönePark’ta Kahvaltı Yerleri: Sahil boyu deniz gören bir çok mekan mevcut, sahil üstünde park alanlarında da bir kaç kafe mevcut.

RönePark’ta Kahvaltı Ücretleri Neler?
Fix bir ücreti olmamakla birlikte fiyatların fazlasıyla makul olduğunu söyleyebiliriz. 2 kişilik bir kahvaltı 50tl. ‘yi geçmeyecektir.
RönePark Resimleri

RönePark Nasıl Gidilir?
Nasıl Gidilir?:
Araç İle:  E-5 Üzerinden Sahil yoluna sapın Ataköy veya Bakırköy den çıkabilirsiniz. Florya istikametine doğru gidin burada Yeşilköy tabelalarınını takip ederseniz Röne Park’a ulaşabilirsiniz.
Toplu Taşıma İle: Yeşilköy otobüsleri ve minibüslerle de ulaşmak mümkün.