Ana sayfa Brunch & Sabah Kahvaltisi Ulus Parkı – Etiler / İstanbul

Ulus Parkı – Etiler / İstanbul

1
Ulus Parkı
Ulus Parkı

İstanbul’un belki de en güzel manzaralarından birine sahip olan Ulus Parkı, İstanbul Boğazı’na tepeden bakabileceğiniz bir yerde ikamet ediyor. Ulus Parkı’nın bu kadar beğenilmesinin en önemli nedeni manzarası. Ayrıca yemyeşil ağaçların içinde oluşu cazibesini arttırıyor. Pazar günleri çok kalabalık olan Ulus Parkı’na imkanınız var ise hafta içi günlerde gitmenizi öneriyoruz. Çocuğunuzla birlikte güzel ve rahat vakit geçirmek isterseniz Ulus Parkı tercih ettiğiniz mekanlar arasında olmalı. Ulus Parkı’nda  manzara izlemek, parkın içindeki cafede çocuğunuzla güzel bir yemek yiyebilirsiniz ve manzaranın temiz havanın tadını çıkarmak için güzel bir park.

Ulus Parkı için çektiğimiz video

Burayı dünya gözüyle izlemek isterseniz alttaki videomuzu göz atın. Daha çok video gelmesi için lütfen bizi motive edin. Youtube Kanalımıza Abone olun.

Ulus Parkı Kahvaltı Fiyatları

İlk girişte sizi bir cafe karşılayacak burada günün her saati bir şeyler yeyip-içebilirsiniz. Pazar Kahvaltı & Brunch günüdür. Ücreti Kişi başı 30-55Tl. civarındadır.

Ulus Parkı 2017 Fiyatları

Çay: 7,5 Tl.

Kahve ve Meşrubat: 15 ila 20tl.

Yeme İçme: 35 ila 55tl.

Ulus Parkı Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres:  Kuruçeşme Mahallesi, Adnan Saygun caddesi, 34345 – Beşiktaş / İstanbul

Nasıl gidilir?: Toplu taşıma araçları ile ulaşım şekilleri: DT1 ve DT2 hat numaralı otobüsler ile, ayrıca Beşiktaş ve Zincirli kuyu metrobüs güzargahından geçen U1 hat numaralı otobüsler ve Kabataş dan hareket eden İETT otobüs seferlerinden olan 58UL hat numaralı otobüslere binerek Çamlıtepe durağından indikten sonra bu güzel mekana ulaşabilirler.

Araç ile: Pak Ortaköy üzerinden Etilere kadar giden Adnan Saygun caddesi üzerinde yer almakta. Eğer ulus parkına Ortaköy tarafından gelmeyi düşünüyorsanız Levent’e doğru giderken sağ tarafta yer almaktadır. Levent tarafından gelecek olanlar ise Akmerkez’i gördükten sonra, hemen sağ taraftaki caddeye girdikten sonra yaklaşık 1 Km kadar ilerledikten sonra parka ulaşabilirsiniz. ve bunlara ek olarak aşağıdaki harita üzerinden de direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

  1. Adnan Saygun Cad. Ulus Parkı , Etiler,
  2. Taksim’den DT2 No’lu İETT otobüsleriyle ,
  3. Araçla, Akmerkez’den Ortaköy’ü Etiler”e bağlayan Ulus yönüne giden yolu  ’Adnan Saygun Caddesi”ni takip ederek Ulus Parkı’na ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.