Caddebostan Sahili | Nerede ve Plaj Giriş Ücreti – İSTANBUL

İstanbul’un en bilindik ve Kadıköy’ün gözde yerlerinden bir tanesi olan Caddebostan Sahili ve enfes plajı hakkında sizi en güncel bilgilerle donatmaya geldik. Kalabalık ama bir o kadar da ideal bir mekân olması nedeniyle Caddebostan’da zamanınızı geçirme ayrıcalığını yakalayabileceğiniz İstanbul’un nezih yerlerinden bir tanesi.

Caddebostan plajı ve sahilin hemen arka kısmında bulunan oturma alanı ile öne çıkan Caddebostan ile ilgili sizi neler bekliyor merak ediyor musunuz? O zaman bütün sorulara cevap olacak makalemize geçelim hemen. :)

Kısa bilgi: Kadıköy’de bir gezi planınız varsa; Kadıköy gezilecek yerler listemize de mutlaka bir göz atmalısınız.

Caddebostan Sahili Hakkında Kısa Bilgiler

İstanbulluların yaz aylarında dışarıda zaman geçirmek adına tercih ettikleri bir nokta. Uzun bir sahil şeridi olması nedeniyle çok kalabalık günler yaşayan Caddebostan Sahili, Marmara Denizi’nin kıyısında keyifli anlar için oldukça ideal.

Kadıköy ilçesi sınırları içerisinde bulunması ve insanların keyifli bir deneyim yaşamak adına da tercih etmesi Caddebostan Sahili’ni çok daha ayrıcalıklı kılıyor. Siz de boş zamanınızı İstanbul’un en gözde mekânlarından birinde geçirmek istiyorsanız Caddebostan’ı tercih edebilirsiniz.

Yapılabilecek Aktiviteler

Caddebostan Sahili ve çevresinde bulunan noktalar oldukça özel bir deneyim yaşamanıza imkân tanıyor. Bölgenin hemen her İstanbullu için özel olduğu düşünüldüğünde burada olmak ve zaman geçirmek fazlasıyla değerli. Siz de farklı deneyimler yaşamak adına Caddebostan’da sizi neler bekliyor göz atmak ister misiniz?

Sahil Şeridi

Sahil Şeridi
Sahil Şeridi

Caddebostan Sahil Şeridi, sevdiklerinizle oturum zaman geçireceğiniz ve sohbet edeceğiniz bir nokta. Özellikle de Marmara’nın yanı başında tertemiz bir sahil olması insanların tercihinde öne çıkmasını sağlayan nedenlerden bir tanesi.

Sahil şeridinde oturabileceğiniz noktalar olduğu gibi aynı zamanda keyifli zaman geçirmek için de tercih edeceğiniz alternatifler var. O halde boş zamanınızda ne yapayım diye düşünmek yerine sahilde koyu bir sohbetin parçası olabilir ve manzaraya karşı zaman geçirebilirsiniz.

Caddebostan Plajı

Caddebostan Plajı
Caddebostan Plajı – Kadıköy

Caddebostan Sahili ile yan yana olan plaj denize girmek için oldukça özel noktalardan bir tanesi. Bu nedenle de sahil şeridinde zaman geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında.

Tertemiz denizi ve Akdeniz plajlarını aratmayan yapısı sayesinde dikkate değer bir alternatif. 950 metre uzunluğunda 3 farklı plajdan oluşan Caddebostan Plajları sayesinde size en uygun deneyimi yakalamak mümkün. O halde kusursuz bir deniz deneyimi için Caddebostan’a doğru yola çıkmanın tam sırası!

Ziyaret Saatleri ve Plaj Giriş Ücretleri: 2023

Caddebostan Sahili, İstanbullular için çok özel bir nokta olduğu gibi çok tercih edilen alternatifler arasında da yer almaktadır.

Giriş ücreti: Caddebostan sahiline giriş için ücret alınmamaktadır. Caddebostan Plajı için ise; 1 şemsiye, 2 şezlong fiyatı: 50 TL.’dir.

Ziyaret saatleri: Bunun yanı sıra plajı 7/24 açıktır, herhangi bir giriş saati sınırlaması bulunmamaktadır.

Caddebostan Sahili Ulaşım Bilgileri

Açık adres: Caddebostan, Park İçi Yolu, Pk. 34728 – Kadıköy / İstanbul

Nerede?: Kadıköy’ün en işlek noktaları arasındaki Caddebostan Sahili’nde zaman geçirmek adına en kestirme yolu bilmeniz önemlidir.

Nasıl gidilir?: Bu doğrultuda Caddebostan Sahili’ne ulaşmak için İstanbul’un farklı noktalarından yola koyulabilirsiniz. 16, 16D, 222, 4, ER1, ER2, GZ1, GZ2 İETT otobüs hatları ve Taksim – Bostancı, Kadıköy – Bostancı dolmuşlarıyla Caddebostan plajına kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik özel aracınızla da aşağıdaki konum bilgisini kullanarak buraya kolay bir şekilde ulaşmanız mümkün!

Konum Bilgisi