huqqa
huqqa

Mekanın en fark yaratan özelliği menülerin ipad olarak gelmesi. Huqqa‘nın muhteşem bir Boğaz manzarası var, ama buna güvenip lezzeti geri planda tutmamışlar. Menüde hem farklı lezzetlere, hem de klasik tatlara yer verilmiş.

Huqqa‘nın büyük iç mekan tasarımı, yüksek tavanları ve devasa camları sayesinde onlarca kişi aynı anda nargile içse bile mekan ferah havasını koruyabiliyor, ayrıca geniş ekran televizyonlardan maç ve Tv keyfi, nargile keyfine keyif katıyor. Dünya mutfaklarından farklı damak tatlarını, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Huqqa’nın dekorasyonunda özel olarak tasarlanmış geometrik desenler göze çarparken, kullanılan pastel renkler de genç ekibin enerjik ve modern vizyonunu gözler önüne seriyor.Sahip olduğu eşsiz konumun keyfini ve ayrıcalığını tüm misafirlerine yaşatabilmek için farklı kotlarda, herkesin kendi rahat ve özel hissedebileceği ayrı bölümler oluşturularak tasarlanan HUQQA, tasarımında ünlü Mimar Mahmut Anlar’ın imzasını taşıyor.

Huqqa Menü Ve Nargile Fiyatları

Pizzalar: 25-45 TL. —- Salatalar: 20-30 TL.
Klüp sandviç: 20-25 TL. — Mantı: 30-40 TL.
Nargile Çeşitleri: 25-30 TL.
İçeceklerin hepsi alkolsüzdür.

Huqqa Resimleri

Huqqa Nerede Nasıl Gidilir

Açık Adres: Kuruçeşme Mh. Muallim Naci Caddesi No:56, 34345 İstanbul, Türkiye

Nasıl Gidilir?: Huqqa Cafe Restaurant Ortaköy’den Reina’ya doğru gider istikametten takip ettiğinizde Cemil Topuzlu Parkı ile Turkcell  Kuruçeşme Arena arasında yer alıyor.

Telefon: 0 212 265 06 66[/tab][tab name=”Yol Haritası”]