Küçük Evim Restaurant
Küçük Evim Restaurant
Küçük Evim Restaurant şu an bulunduğu yerde Mahmudiyelilerin ve Sapanca bölgesine gelenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir restorant, cafe ve süpermarket olarak kurulmuş ve geçmişten günümüze gelenek ve göreneklerini kaybetmeden zamana en güzel şekilde uyum sağlayarak müşterilerine her zaman doğal ve genellikle ev yapımı ürünler sunmuş. Doğa ile başbaşa keyifli saatler geçirmek istediğinizde Küçük Evim Restaurant size Sapanca Mahmudiye’de, doğanın bütün güzelliklerini mekanı ile bütünleştirerek huzurlu, bol oksijenli ve dinlendirici bir ortam sunar. Bahar ve yaz günleri dış mekanlarının, kış aylarında ise iç mekanlarının keyifli atmosferini sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Küçükevim’in herköşesinde sıcak bir aile ortamı bulacaksınız.
Küçük Evim konseptine ve menüsüne yeni spesiyaller eklemiş. Akarsu ürünlerinin yanı sıra artık deniz ürünlerinide Küçük Evim de tadabileceksiniz.

Yine yeni spesiyallerinden Tuzda pişmiş tavuk mükemmel bir tat. Bu tadı tadabilmek için yapmanız gereken önceden rezervasyon yapmak. Çünkü tuzda tavuğun pişme süresi 60 dakika.

Küçük Evim kebap ise size sunacağı restoran şefinin  özgün tadı. Diğer taraftan yine yeni spesiyallerinden pastırmalı humusu ve balıktan sonra fırında kremini helvasını mutlaka denemelisiniz.

Kahvaltı Menüleri: 25 TL. İla 35 TL. arası değişmektedir.

Yemek Menüleri: 20 TL. İla 30 TL. arası değişmektedir.
Küçük Evim Restaurant Resimleri

Küçük Evim Restaurant Nerede Nasıl Gidilir?:
Adres: Mahmudiye Mahallesi, Şht. Cevdet Koç Cd., 54600 – Sapanca / Sakarya
Telefon: 0 264 592 08 03

Nasıl Gidilir?: Sapanca TEM Çıkışı, Kartepe Yolu Üzerindedir. Detaylı yol bilgisi için krokimize göz atalabilirsiniz.