Beyrut Performance 01
Beyrut Performance 01

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve hafta sonuna ne yapsam diye düşünüyorsanız sizler için bir önerimiz var. Yerli ve yabancı her gün farklı bir sanatçının sahne aldığı önemli sahnelerden biri olan Beyrut Performance, kapılarını sizler için açıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük ve en önemli canlı performans mekanlarının başında gelen bu alan, ünlü sanatçıların konserlerine ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Alan çok geniş olmasa da oldukça güzel bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bu güzel konser alanını es geçmedik ve sitemizde yer vermek ve yararlı bilgiler paylaşmak istedik. Beyrut Konser alanına nasıl gidilir, nerededir, gelin birlikte inceleyelim.

Beyrut Performance Nerede

Adresi: Kordonboyu Mahallesi Tekel Caddesi Meltem Sokak No: 2 Kartal/İSTANBUL (ANADOLU YAKASI)

İletişim Bilgileri: 0216 374 24 24 — 0533 386 35 36

Beyrut Performance Nasıl Gidilir?

Eğer İstanbul’u çok iyi bilenlerden biri değilseniz ya da şehir dışından sevdiğiniz sanatçıyı dinlemek için gelenlerdenseniz, nasıl giderim sorusu sizleri endişelendirebilir. Bunun için sizlere nasıl gideceğinizi dilimizin döndüğünce anlatmaya çalışacağız.

  • Eğer toplu taşıma araçlarını kullanacaksanız; Kartal – Bostancı sarı dolmuşlar veya Kartal – Kadıköy minibüsleri ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Eğer kendi aracınızla gitmek isterseniz; Kadıköy istikametinden gelecek olanlar Bağdat Caddesi’ne çıkıp Kartal istikametine doğru dümdüz devam ederek Turgut Özal Bulvarı’na bağlanacaklar. Yine sahil boyunca bu yol üzerinden dümdüz devam ettikten sonra Çanakkale Caddesi yol ayrımına girmeleri gerekecek. Çanakkale Caddesi’ne girdikten sonra 3. Sağdan Tekel Caddesi’ne girip Meltem Sokak’tan mekana ulaşabilirler. İsterseniz aşağıda sizler için hazırladığımız yol tarifine de göz geçirebilirsiniz.

Konser Alanı Resimleri

 

Zincirli Kuyu – Kartal Yol Tarifi Krokisi