Kavaklı Lunapark – Küçükçekmece / İstanbul

kavaklı lunapark
kavaklı lunapark
Her yaştan ziyaretçinin uğrak yeri olan Küçükçekmecedeki Kavaklı Lunaparkı geniş alanda kurulu bir çok oyuncağı içerisinde barındırıyor.

Lunaparkta Enerji dolu gençler için Discovery, Kamikaze, Crazy Dance, Gondol ve Balerin, ailecek eğlencenin tadına varmak için Elma Kurdu, Dönme Dolap, Çarpışan Oto ve Kara Tren, minik misagirleri eğlencenin doruklarına taşımak için Konvoy, Atlı Karınca, Helikopter, Elma Kurdu, Kano, Balon, ZıpZıp Trambolin, Tren, Küçük Atlı Karınca, Küçük Dönme Dolap, Küçük Gondol, Küçük Uçak ve Çocuk Sekolin bulunuyor.

Firmanın Kendi Kaleminden

KAVAKLI LUNAPARK SANAYİ olarak kullanacağınız alana göre lunapark malzemeleri siz müşterilerimizin istediği ölçüde ve ürün katoloğumuzda bulunan modeller baz alınarak uzman teknik ekibimiz tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak AB standartlarında üretilip anahtar teslimi olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Müşterilerimize tasarımların konumlandırılması veya daha önceden konumlanmış alan üzerinde çalışmakta bulunan yatırımların , daha çekici tasarımlara dönüştürülmesinde yeni fikirler önermekteyiz. Amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tecrübelerimize dayanarak çekici özellikte eğlencenin ön planda olduğu ve görüntüde etki yapabilecek dekoratif çözümler sunmaktır.

Satış Öncesi Danışmanlık :
Müşterilerimizin memnuniyeti ve maksimum kazancı için en iyi sonucu almak amacıyla müşterimizin isteklerini dinler onları yorumlayıp varolan veya önceden görülebilen tüm yapıları inceler ve analizini yaparız.

Özel Planlar :
Ürünlerimize veya mevcut olan ürünlerine özel istek ve talepleri doğrultusunda tasarımın esas detaylarına özen gösterirek aracın konumlanmasında , ölçülerinde , kurulmasında , yerleşiminde ve ayarlanmasında uygun olabilecek değişikleri yapabiliriz.

Kiralama :
Belediye etkinlikleri, festivaller, üniversite bünyesindeki organizasyonlar, oteller, su parkları v.b. işletmelerde bünyemizde bulunan lunapark malzemelerini kiralayabilirler.
Fotoğrafları

Kavaklı Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Fatih mah. 27 Mayıs Cad. – Küçükçekmece / İstanbul
Telefon / İletişim: (0212) 426 04 08
Nasıl Gidilir? Araç İle: Araç ile sahil yolu ya da E-5 ten küçükçekmece gölü istikametinde gittiğinizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Blue lake’nin yanında bulunmaktadır.

Toplu Taşıma Araçları: Metrobüs ile Küçükçekmece durağında indiğinizde yaklaşık10 dakikalık yürüme mesafesinde göl manzaralı bir eğlenceye ulaşmış olacaksınız.