Eğlence ile alışverişi bir arada tutmayı başaran, konseptiyle diğer alışveriş merkezlerinden ayrı tutulan Viaport’ta, 7 den 70 e her yaşa adrenalin garantisi var.
Çocuklar çuf çuf tren ile hayallerinde, büyükler iserocket ile göklerde, klasikten vazgeçmeyenler ise çarpışan arabalarda keyifli vakit geçirebilirler.
Büyük bir alana sahip olan viaport, oyun parkına fazlasıyla yer ayırıp, yemek bölümü ile yakınlığı da göz önünde bulundurulunca ailecek vakit geçirmek için eşsiz bir yer haline geliyor.

Eğelence severlere sunulan oyuncaklar ise, rocket, robocop, ranger, gondol,sevimli dragon, crazy chair, family coaster, 360, ahtapot, çarpışan otolar, rock&roll, tower. Ayrıca minikler pony clup ile ata binebilir, hem büyükler hem küçükler için ayrı pisti olan go kartta hız deneyimi yaşayabilir, çocuklar için özel hazırlanmış gemide salıncak ve kaydıraklar ile vakit geçirebilir ya da bowling oynayabilirsiniz.
Dip Not: Viaport Avm Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!

Viaport Avm Yemek İçme Yerleri Ve Fiyatları Neler?

Burada bunları tek tek tanıtmamız reklama gireceğinden. kısacası bilindik bir çok yemek firması burada mekan açmış bulunmakta. Fastfood yerlerinden tutunda balık lokantalarına kadar çok sayıda mekan mevcuttur. Ortalama fiyatlar kişi başı 10tl. ila 30tl. arası değişmektedir.

 

ViaPort LunaPark Fiyatları?

Eğlence Parkı – Bowling – Go Kart – At Gezisi – 5D Sinema – Sinema Yerleriyle bol bol eğlenebilirsiniz. Fiyatlar kişi başı 5tl. ile 15tl. arasında değişmektedir. Viaport LunaPark Hakkında Ayrıntılı Bilgi Arıyorsanız Tıklayın!

 

ViaPort LunaPark Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Yenişehir Mah. Dedepaşa Cad. No:19 Via Port – Pendik- İstanbul

Telefon: 0216 696 10 01 (Pbx)

ViaPort Özel Servislerinden Faydalanmak için Aşağıdaki adresi tıklayarak Servis yerleri ve saatlerine bakabilirsiniz; http://www.viaport.com.tr/ulasim/servis-saatleri.aspx

TEM (İstanbul geliş)
Tem yolu İstanbul –Ankara güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden girin.Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

TEM (Ankara geliş)
Tem yolu Ankara İstanbul güzergahında Sabiha Gökçen havalimanı gişelerinden çıkın. Gişeyi geçtikten sonra 2. Sağdan girip Viaport tabelasını takip edebilirsiniz.Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

Sahil Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahından devam edin,Güzelyalı yan yola girmeden solu takip ederek Sabiha Gökçen havalimanı yoluna devam edin, Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

E5 Yolu
Bostancı-Küçükyalı-Maltepe-Kartal-Pendik güzergahında Pendik’i geçtikten sonra Sabiha Gökçen havalimanı tabelasından girin. Sabiha Gökçen havalimanı sapağına girmeden düz devam edin. Tem gişelerine kadar gelin gişeye girmeden önceki sağ Sultanbeyli-İstanbul Park tabelasından girin. Düz devam ettikten sonra karşınıza gelen göbekten sol L yaptığınızda 200 m sonra Viaport sağ tarafınızda kalacak.

 

ViaPort LunaPark Fotoğrafları

 

ViaPort LunaPark Krokisi