Ana sayfa Gezilecek Yerler

AquaMarine – Büyükçekmece / İstanbul

AquaMarine, 3000 kişi ağırlayacak kapasitede. İçerisinde 3500 m3 ve 2500 m2 olimpik havuz ve yarı olimpik havuzu, muzda özgürce yüzme keyfi, 60 m uzunluğundaki kamikazesi, 90 m boyundaki piton kaydırak, 100 m boyundaki kobra, 90 m boyundaki rafting de ise botla ırmak keyfi ve 100 m boyundaki blachole kaydırak.. Ben saymaktan yoruldum siz binmekten yorulmayın. :)

Müşterilerin sağlığına ve hijyenine önem veren uluslararası standartlara sahip havuz hijyen ve temizlik ekipmanlarına sahip. Gündüz sıcağında havuzda yüzüp,kaydıraklarda kayanlar, sürpriz sanatçıların mini konserleri, her gün animasyon gösterileriyle gün boyu AquaMarine’de eğlenebileceklerdir.

AquaMarine Aqua Park Giriş Ücreti 2018 Haziran

Ziyaret Saatleri: 09:00 – 19:00 arasıdır.

+ Hafta İçi:

Bay: 60 TL.

Bayan: 45 TL.

5-12 yaş arası çocuk: 30 TL.

0-4 yaş arası çocuk: Ücretsizdir.

+ Hafta Sonu:

Bay: Pazar Günü: 70 TL.

Bayan: Pazar Günü: 55 TL.

5-12 yaş arası çocuk: Pazar Günü: 35 TL.

0-4 yaş arası çocuk: Ücretsizdir.

AquaMarine Aqua Park Resimleri

AquaMarine – Aqua Park Nasıl Gidilir?

Adres: Fatih Mah. Komando Sok. NO:4 Büyükçekmece-İSTANBUL

Telefon: (0 212) 882 28 20 (10 Hat)

AquaMarine Araç ile gitmek için: E-5 üzerinden Büyükçekmece sapağından çıkın, Osmangazi cd. girin, 8km sonra döner kavşak geliyor. Döner kavşağın üçüncü çıkışından çıkarak hasan şevket cd yönüne girip, ikinci sokaktan içeri girebilirsiniz.

İETT Otobüs Seferleri:

400C  Y.BOSNA – Büyükçekmece
76C Bakırköy – Büyükçekmece

Büyükçekmece Dolmuşları:

Carrefour  Önü – B.Çekmece Atirus Önü
(Migros – Bizimkent – Büyükşehir Metrobüs Durağından)

Metrobüs İle Ulaşım: Trafiğe takılmadan metrobüsle Tüyap durağına oradan ücretsiz olarak Aqua Marine servisleri kalkmaktadır. Konum için tıklayın.

44 YORUMLAR

    • Merhabalar, Saat sınırlaması yok. O gün içerisinde istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

  1. Güzel bir tesis ama mülteci kampı gibi kendi ülkemde yapancı kaldım türist demiyorum onlar hariç mülteci dolmuş ve saygısız insanlar var kavga etmemek için insan kendini zor tutuyor aile ile gidilecek bir yer olması gerekirdi ama ailemle rahat edemedim kurmancililer suriyeliler sayesinde personel başarılı ve özverili ellerinden geleni yapıyorlar ama inanın onlarda bıkmış kalitesiz müşteri ve misafirlerden daha elit olabilirdi tesis güzel personel çalışanlar güzel ama müşteri porföyü vasat önüne gelen itsizi sapsızı girmiş içeri eşyalarını kollamaktan havuza giremiyor insan daha başarılı olmanızı tavsiye ediyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.