Fallar, geçmişten geleceğe tüm insanlığın en çok merak ettiği konu olsa gerek. Kimisi geleceğini kimisi de şu anı merak edenlerin en çok başvurduğu fallar, tarih öncesi zamanlardan beri günümüze gelmiş. Kimine göre saçma kimine göre normal olan fal baktırmak, her yerde olsa da en iyi falcı her zaman insanlar tarafından aranır. Fala inanma falsız da kalma mottomuz ile bugün sizlere İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan listemizi armağan ediyoruz.

Önemli Bilgi: İzmir’in keşfedilmemiş yerlerini keşfetmek, tarihi sokaklarında gezmek ve en güzel koylarında yüzmek istiyorsanız İzmir’de gezilecek yerler için oluşturduğumuz listemize mutlaka bir göz atın, pişman olmayacaksınız. :)

İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

1. Polat Kafe

Polat Kafe - İzmir
Polat Kafe – İzmir

İzmir’in özel mekanlarından biri ile yazımıza başlamak istedik. Kemeraltı, Konak’ta bulunan cadde üzerindeki Polat Kafe, özel aromalı kahveleri ve Polat şerbeti ile tadını alanların müptelası olduğu lezzetlerle dolu. Hem bu özel yapım lezzetlerin tadına varabilir hem de kahve falınıza baktırabilirsiniz. Adres: Kızlarağası Hanı Yan Sokak (906), Hisar Cami Arkası, Kemeraltı, Konak / İZMİR – Telefon: 0 232 441 27 06 – (Whatsapp): 0 555 960 18 18

2. Karşıyaka Evreka Kafe

Evreka Cafe, Karşıyaka’da uzun yıllardır fal sektöründe hizmet veren başarılı bir mekan.  Mistik yapısı ile dikkat çeken bir kafe. Su falına bakan fal bakımcıları ile, dilediğiniz soruyu suyun gücüne ve falcının hissine bıraktığınıza pişman olmayacağınız İzmirli halkımız tarafından dile getiriliyor. Adres: Donanmacı Mah. 1722. Sk. No:7 35000 – Karşıyaka

3. Şık Kafe

Şık, Alsancak’ta eşsiz aura gücünü hissettiğiniz tarihi sokakların arasında konumlandırılmış, tasarımı ile dikkat çekmekte olan kafelerden sadece birisi. Şık Kafe’de bayan ve bay olarak iki farklı kategorilerde fal hizmeti veriliyor. Bay falcıların oldukça popüler olduğu Şık Kafe’de tarot falından kahve falına kadar tüm fal çeşitleri mevcut.

4. Ravazza Kafe

İzmir'de En iyi Fal Bakan 5 Mekan
İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

Karşıya’nın kalabalık caddelerinde kendine pay edinmiş bir kafe olan Ravazza Kafe’deki falcılara ünlüler de rağbet göstermekte. Fiyat aralığı olarak diğerlerinden bir tutam daha fazla olan Ravazza Kafe’ye gidenler, oldukça memnun. Kahve 25 TL, Tarot 35 TL civarlarında.

5. Telvecem Cafe

İzmir'de En iyi Fal Bakan 5 Mekan
İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

Alsancak’ta en eski kafelerden birisi olan Telve Kafe’de kahve falı sırasını görmek her gün mümkün. Uzun kuyrukları olan Telve Kafe’de onlarca bakımcı var. Telve Kafe’nin fiyat aralığı ise oldukça makul denebilir. Hem aperatif bir şeyler yemek isteyenler hem de fal baktırmak isteyenler için oldukça ideal bir mekan.

6. Eflatun Kafe

Alsancak’ta Ekmekiçi fast food restoranının yan tarafından girdiğinizde az ilerde sağda göreceğiniz Eflatun Kafe, morun yoğun enerjisi ile tasarlanmış olarak karşınıza çıkacaktır. Eflatun Kafe’de bakımcı olarak sayılı insanlar var ve bu insanların hepsi alanında uzman kişiler. Adınız soyadınız ve doğum tarihinizi alarak otomatik bir şekilde hayatınızı saymaya başlayan bir falcı arıyorsanız, doğru adres Eflatun Kafe.