Ana sayfa Gezilecek Yerler İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

18

Fallar, geçmişten geleceğe tüm insanlığın en çok merak ettiği konu olsa gerek. Kimisi geleceğini kimisi de şu anı merak edenlerin en çok başvurduğu fallar, tarih öncesi zamanlardan beri günümüze gelmiş. Kimine göre saçma kimine göre normal olan fal baktırmak, her yerde olsa da en iyi falcı her zaman insanlar tarafından aranır. Fala inanma falsız da kalma mottomuz ile bugün sizlere İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan listemizi armağan ediyoruz.

İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

1. Karşıyaka Evreka Kafe

Evreka Cafe, Karşıyaka’da uzun yıllardır fal sektöründe hizmet veren başarılı bir mekan.  Mistik yapısı ile dikkat çeken bir kafe. Su falına bakan fal bakımcıları ile, dilediğiniz soruyu suyun gücüne ve falcının hissine bıraktığınıza pişman olmayacağınız İzmirli halkımız tarafından dile getiriliyor. Adres: Donanmacı Mah. 1722. Sk. No:7 35000 – Karşıyaka

2. Şık Kafe

Şık, Alsancak’ta eşsiz aura gücünü hissettiğiniz tarihi sokakların arasında konumlandırılmış, tasarımı ile dikkat çekmekte olan kafelerden sadece birisi. Şık Kafe’de bayan ve bay olarak iki farklı kategorilerde fal hizmeti veriliyor. Bay falcıların oldukça popüler olduğu Şık Kafe’de tarot falından kahve falına kadar tüm fal çeşitleri mevcut.

3. Ravazza Kafe

İzmir'de En iyi Fal Bakan 5 Mekan
İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

Karşıya’nın kalabalık caddelerinde kendine pay edinmiş bir kafe olan Ravazza Kafe’deki falcılara ünlüler de rağbet göstermekte. Fiyat aralığı olarak diğerlerinden bir tutam daha fazla olan Ravazza Kafe’ye gidenler, oldukça memnun. Kahve 25 TL, Tarot 35 TL civarlarında.

4. Telvecem Cafe

İzmir'de En iyi Fal Bakan 5 Mekan
İzmir’de En iyi Fal Bakan 5 Mekan

Alsancak’ta en eski kafelerden birisi olan Telve Kafe’de kahve falı sırasını görmek her gün mümkün. Uzun kuyrukları olan Telve Kafe’de onlarca bakımcı var. Telve Kafe’nin fiyat aralığı ise oldukça makul denebilir. Hem aperatif bir şeyler yemek isteyenler hem de fal baktırmak isteyenler için oldukça ideal bir mekan.

5. Eflatun Kafe

Alsancak’ta Ekmekiçi fast food restoranının yan tarafından girdiğinizde az ilerde sağda göreceğiniz Eflatun Kafe, morun yoğun enerjisi ile tasarlanmış olarak karşınıza çıkacaktır. Eflatun Kafe’de bakımcı olarak sayılı insanlar var ve bu insanların hepsi alanında uzman kişiler. Adınız soyadınız ve doğum tarihinizi alarak otomatik bir şekilde hayatınızı saymaya başlayan bir falcı arıyorsanız, doğru adres Eflatun Kafe.

18 YORUMLAR

  1. Yiillar once Angel diye birine fal baktirmistik su falina bakmisti evlenecegim kisinin ismine kadar soyledi bir erkek bir kiz cocugumuzun olacagini ve is hayatiyla ilgili oyle seyler soylemisti kendisi bu kadar nokta atışı olması çokkkk şasırtıcıydi şuan cadı cafe diye kemeraltinda bir ara sokakta buldum tekrar kendisini çok sevindim. Tavsiye ederim.

    Bu yorum üzerine zorda olsa buldum, gittim gerçekten tavsiyeniz için çok teşekkürler yıllardır fal baktırırım biraz çekinerek gitmiş olsam da geçmişimi tamamen eksiksiz yakaladı ayrıca gelecek ile ilgili yapmış olduğu kesinlikle olmaz diye düşündüğüm olay lehime döndü hala şoktayım…. Oysaki imkansızdı… Su falı baktırdım ödemeyi yaparken biraz için sızladı ama ben değdiğini düşünüyorum.. hele söyledikleri arasında gerçekleşecek diye iki konu söyledi onlarda gerçekleşir ise Cadı cafeye gidip Angel a ne hediye etsem bilemiyorum… İnşallah gerçekleşir… Aminnnnnn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.