Nakibey Plaji / Büyükada

Yaz tatili planları çoktan yapıldı, aileler ve çiftler ise hem rahat edebilecekleri hem de ceplerine uygun olan bir günübirlik tatil beldesi arayışı içerisindeler. İstanbul’da okuyan, çalışanların ve izni kısıtlı olanların tatili de elbette kısa süreceği için tatilciler uzak yerlerde tatil yapmayı pek tercih etmiyor.

Büyükada’da bulunan Nakibey Plajı Büyükada “damsız girilmez” özelliği ile ailelerin ve çiftlerin gözdesi olarak her yıl hizmet veriyor. Aile plajı olarak kendini konumlandıran Nakibey Plajı, her geçen gün kalitesini arttırarak, tatilcilerin beğenisini toplamayı başarıyor.

Nakibey Plajı Nerede?

Nakibey Plajı Büyükada’da yer almaktadır. Büyükada sokaklarında araç trafiği olmadan yürümek bir hayli zevkli. Nakibey Plajı çocuklu aileler için en uygun denize sahip olan plaj. Yosun, taş olmayan denizin tamamen kum olması ile aileler çocuklarının rahatça eğlenmesine izin verebiliyor. Nakibey Plajında bulunan ambülans ve cankurtaranlar da bu tesisin, müşterilerine ne denli kaliteli bir hizmet sunduğunun göstergesi.

Nakibey Plajın’da Ne var?

*08.00-23.00 arasında hizmet veren Nakibey Plajı, çeşitli lezzetli yiyecekleri tatilcilerine sunmakta. Cankurtaran güvenliği ile deniz keyfi yapmak isteyenlerin tek adresi Nakibey Plajı Büyükada. Nakibey Plajı, tatil hizmetine ek olarak, açık havada evlenmek isteyen çiftlerin düğünlerine şahitlik yapıyor ve harika bir organizasyon sunuyor.

Aileniz ve sevdiğiniz kişiyle, günübirlik bir tatil için eğlenceli ancak güvenli bir ortam arıyorsanız, Nakibey Plajı Büyükada sizin için en doğru karar olacaktır. Nakibey Plajında sevdiklerinizle etkinliklere katılabilir ve unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Nakibey Plajı Giriş Ücreti Nedir?

Nakibey Plajı Giriş Ücretleri, yetişkinler için hafta içi 60 TL, hafta sonu 70 TL, 7-12 yaş arası çocuklar için ise 30 TL olarak belirlenmiştir.

Nakibey Plajından Fotoğraflar

Nakibey Plajı’na Nasıl Gidilir?

Adres: Büyükada-maden Mahallesi, Naki Bey Çıkmazı No:17

Telefon: (0216) 382 45 01

Nasıl Gidilir: Vapur, deniz otobüsü ve motorlar ile Büyükada’ya ve sonra Nakibey Plajı’na ulaşmak bir hayli kolay.  Kabataş, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Tuzla gibi iskelelerden vapurlar, Sirkeci ve Eminönü’nden deniz otobüsleri Büyükada’ya sefer düzenliyor.

Büyükada’ya indikten sonra ise, yürüyerek ya da fayton ile Nakibey Plajı’na ulaşabilirsiniz. İndiğiniz iskelenin sağ tarafında bulunan ücretsiz servisler ile Nakibey Plajı’na kısa sürede gelebilirsiniz.Konum için tıklayın.