Kilyos Dalia Beach Club 02

Tatil yerleri bölümümüze Kilyos ile devam ediyoruz. 2002 yılı yaz sezonunda faaliyete geçen bir tesis olmakla birlikte İstanbul’un yanı başında şehir merkezine yarım saat uzaklıkta, etrafı yemyeşil, kuş ve dalga seslerinden başka gürültü duyamayacağınız orman, çim, geniş bir kumsal ve denizi içeren “saklı bir koy”.

Kilyos Dalia Beach Club, yeşil alanları, yaz-kış açık özellikle balık ve yöresel ürünler içeren kahvaltı menüleriyle iddialı restoranı, yöresel-doğal-köy ürünleri satış standları ,plaj tesisleri, plaj voleybol alanı, yazlık cafesi, doğal trekking alanları, deniz bisikleti, kanoları ve geniş otopark olanakları ve zengin aktiviteleri ile sizleri bekliyor.

Kısa bilgi: Kilyos’da bulunan diğer plajları da merak ediyorsanız; Kilyos Plajları listemize de mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Kilyos Dalia Beach Club Giriş Ücreti – 2023

Kilyos Solar Beach 2020 Yılı Günlük Giriş Fiyatları : 140 TL (Hafta İçi) ; 180 TL. (Hafta Sonu)

Kilyos Dalia Beach Club’e Nasıl Gidilir?

Maslak’tan geliyorsanız; Maslak ‘tan-Bahçeköy , Bahçeköy’den de  – Garanti Koza Konutları(Zekeriyaköy)içinden geçen Kilyos yolunu izleyerek, Kilyos üzerinden Demirciköy’e, DALİA BEACH’e ulaşabilirsiniz.

Not: Bahçeköy’den Garanti-Koza Konutları sapağını kaçırırsanız askeriyeyi geçince karşınıza çıkan kavşaktan Kilyos yoluna dönünüz. Kilyos ‘a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasını göreceksiniz. Demirciköy içinden geçerek Kilyos istikametine doğru hiç bir yere sapmadan takip ediniz. Köyün çıkışından 200 mt sonra  tabelalarımız sizleri DALİA BEACH’a ulaştıracaktır.

Sarıyer’den geliyorsanız; Sarıyer’den direkt Kilyos Yolu ‘nu izleyerek Kilyos ‘a gelmeden sağ tarafta Demirciköy tabelasınından Demirciköy’ döneceksiniz.. Demirciköy içinden geçerek Kilyos istikametine doğru hiç bir yere sapmadan takip ediniz. Köyün çıkışından 200 mt sonra tabelalarımız sizleri DALİA BEACH’a ulaştıracaktır. Konum için tıklayın.

Adres:  Demirciköy Mevki, Kilyos Yolu, Kumköy (Kilyos) Köyü/İstanbul

Restoran Telefon: 0212 204 03 68
Plaj Gişe Telefon: 0212 20401 69