Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri
Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

Antalya Kaş‘da girebileceğiniz plaj ve koyları daha önce Kaş Plajları ve Koyları olarak bir listede toplamıştık. Şimdi ise bu plaj ve koylara yakın konaklama yerlerini sizler için paylaşıyoruz. Sıradaki yazımız Hidayet Koyu Plajı. Hidayet Koyu plajına yakın Otel ve Konaklama yerleri hakkında bilgilere bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri

1- Hamarat Pension

Hamarat Pension
Hamarat Pension

Hidayet koyuna yürüme mesafesinde olan otel kaş merkeze ise 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ama bunun sizi endişelendirmesine gerek yok çünkü bu bölgeden merkeze sürekli dolmuş seferleri bulunuyor. Yani ulaşımdan yana sorun yaşamazsınız. 16 odalı butik otel şeklinde hizmet veren otel büyük bir bahçeye sahip. Özellikler ön taraftaki balkonlu odalar hem denizi hem de bu bahçeyi içerisine alan harika bir manzaraya sahip. Otel sahipleri güler yüzlü ve cana yakın insanlar. Çalışanları da aynı şekilde ilgili ve nazik. Odalar ve genel kullanım alanları da oldukça temiz. Anlayacağınız hijyen konusunda da oldukça başarılılar.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,1/10 ve 4,1/5

Oda Fiyatı: 900 – 1200 TL

Telefon: 0242 836 15 47

Adres: Andifli Mahallesi, Beyhan Cenkçi Cad. No:7 Çukurbağ Yarımadası, Kaş / ANTALYA

2- Blanca Beach Otel

Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - Blanca Beach Otel
Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – Blanca Beach Otel

Hidayet Koyu’nu içerisinde alan hem otel hem beach şeklinde hizmet veren harika bir tesis. Özellikle beach konusunda biraz daha gelişmelerini söylememiz gerekiyor. Sadece beach için gelenlerden şemsiye ve şezlong ücreti almaları normal. Ama dışarıdan yiyecek ve içecek getirmeniz yasak. Ayrıca şezlonglar doluysa mecburen restoran kısmında beklemeniz gerekiyor. Restoran kısmının da hem personel hem de aşçı bölümünde ciddi bir değişim olması gerektiğini düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Bunun haricinde konaklamak isteyenler için otel oldukça konforlu ve büyük. Otel çalışanları restoran bölümündekilerinden daha ilgili ve nazik. Odalar büyük ve ferah. Aynı zamanda muazzam bir koy manzarasına sahip. Genel olarak otel ve odalar temiz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 8,7/10 ve 4,0/5

Oda Fiyatı: 1500-1600 TL

Telefon: 0242 836 16 25

Adres: Andifli Mahallesi, Hidayet Koyu No: 21, Çukurbağ Yarımadası, Kaş / ANTALYA

3- In House Hostel Kaş

Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri - In House Hostel Kaş
Hidayet Koyu Plajına Yakın Otel ve Konaklama Yerleri – In House Hostel Kaş

Doğa ve manzarası ile harika bir hostel. Çalışanları gayet ilgili, nazik ve cana yakın kişiler. Ayrıca oldukça temiz olduğunu da söylemezsek ayıp etmiş oluruz. Kendine ait havuzu bulunuyor ve havuzun temizliği günlük yapılıyor. Muhteşem manzarası ve bu manzara eşliğinde yapacağınız kahvaltı ile güne harika bir giriş yapıp ister havuzun isterseniz de hostele yakın mesafede bulunan Hidayet Koyun’da denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Konum itibarı ile Çukurbağ Yarımadasının tam ortasında yer alıyor olması merkeze mesafeyi arttırıyor olsa da ulaşım için dolmuşları kullanabilirsiniz.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,2/10 ve 4,6/5

Oda Fiyatı: 700-750 TL

Telefon: 0532 792 83 74

Adres: Andifli Mahallesi, Hasan Hüseyin Korkmazgil Sok, Kaş / ANTALYA

4- Kaş Lemon Hotel

Kaş Lemon Hotel
Kaş Lemon Hotel

Kaş’ta konaklamak için kaliteli hizmet ve uygun fiyat arıyorsanız tercih edebileceğiniz yerlerden birisi de burası. Konumu itibari ile yarımadanın oldukça merkezi bir noktasında. Kaş merkeze dolmuş ile ulaşım yaklaşık 8-10 dakika sürüyor. Oda seçiminizi yaparken kesinlikle deniz manzaralı ve balkonlu olanlardan yaptırarak eşsiz manzarasını kaçırmamanızı tavsiye ederim. Odalar geniş, ferah ve temiz. Ortak kullanım alanları da oldukça bakımlı ve temiz. Bunların haricinde otelin kendisine ait otopark ve havuzu da bulunuyor. Son olarak kahvaltı için bir cümle hatta bir kelime edelim istedik. Tek kelime ile; harika.

Çeşitli Siteler ve Google Puanı: 9,1/10 ve 4,6/5

Oda Fiyatı: 420-450 TL

Telefon: 0242 836 22 21

Adres: Andifli Mahallesi, Demokrasi Cad. Kaş / ANTALYA