İletişim

Gezilmesi Gereken Yerler

Biz Kimiz?

Ülkemizin her karış toprağı, her metrekaresi, her insanı, her yöresi ayrı bir güzel. Bu güzelliği ifade ederken ülkemizin dağı taşı altın desek herhalde yanlış konuşmuş olmayız. O kadar değerlerimiz var ki ülkemizde, bir ömür yetmez bütün yöreleri, güzellikleri dolaşmaya. O derece zengin bir kültüre ve doğa güzelliklerine sahibiz. Bu zenginliğin ortaya çıkmasında tabi ki de, asırlardan beri topraklarımızda farklı medeniyetlerin bulunmasını gösterebiliriz.

Gelen her medeniyet farklı bir güzellik, farklı bir esinti bırakmış topraklarımızda. Ama teknolojinin gelişimiyle birlikte bu güzellikleri gidip yerinde görmek bile artık zor geliyor bizlere. Kendimizi o kadar günlük yaşama kaptırmışız ki ülkemizdeki sanatsal ve kültürel şaheserlerin, doğaların farkına bile varmıyoruz, her şeyi geçtik, çevremizdeki güzelliklerin bile farkında değiliz. Elin yabancısı, kilometrelerce uzaklardan gelsin, güzelliklerimizin farkına, bilincine sahip olsun, biz olamayalım. Bu konuda biraz yetersiz kaldığımız gerçeği de böylelikle ortaya çıkmış oluyor.

Bu anlamda İnternet aleminin bilgi çöplüğüne dönüşmüş olması bizleri harekete geçirdi, çok kaliteli ve güvenilir bilgi sistemi üzerine kurulmuş olan Gezilmesi Gereken Yerler adlı sitemizi siz değerli kullanıcılarımızın beğenilerine sunduk.

Yazarlarımızın ve gezginlerin gidip gördükleri yerleri sizler için kaleme alıyor ve bu yerlere gitmeden önce bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sitemiz aracılığı ile elde etmiş olduğunuz bilgilerin tamamı yaşanmış tecrübelerden kuruludur. Gidip yerinde gezmiş, görmüş ve yaşamış kişilerin kaleminden elde edilen ayrıntılara yer verilir. Sitemizde kulaktan dolma efsanelere yer yoktur.

İçerik olarak; Seyahat ve gezi rehberi, gezilecek yerler, tatil yerleri, tarihi mekanlar, mesire yerleri, kahvaltı yerleri ve yurt dışı gezileri gibi farklı içeriklerden oluşmaktadır. Eğer bu anlamda kendinize bir rehber arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bizleri Sosyal Ağlardan da  takip edebilirsiniz.

Reklam, Tanıtım, İstek, öneri ve şikayetleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sizlerle birlikte daha saygın bir ortam yaratmak için her türlü fikre açığız.