İletişim

23 Temmuz 2014 tarihinde eklendi.

 

Gezilmesi Gereken Yerler

Biz Kimiz?

Ülkemizin her karış toprağı, her metrekaresi, her insanı, her yöresi ayrı bir güzel. Bu güzelliği ifade ederken ülkemizin dağı taşı altın desek herhalde yanlış konuşmuş olmayız. O kadar değerlerimiz varki ülkemizde, bir ömür yetmez bütün yöreleri, güzellikleri dolaşmaya. O derece zengin bir kültüre ve doğa güzelliklerine sahibiz. Bu zenginliğin ortaya çıkmasında tabiki de, asırlardan beri topraklarımızda farklı medeniyetlerin bulunmasını gösterebiliriz. Gelen her medeniyet farklı bir güzellik, farklı bir esinti bırakmış topraklarımızda. Ama teknolojinin gelişimiyle birlikte bu güzellikleri gidip yerinde görmek bile artık zor geliyor bizlere. Kendimizi o kadar günlük yaşama kaptırmışız ki ülkemizdeki sanatsal ve kültürel şaheserlerin, doğaların farkına bile varmıyoruz, herşeyi geçtik, çevremizdeki güzelliklerin bile farkında değiliz. Elin yabancısı, kilometrelerce uzaklardan gelsin, güzelliklerimizin farkına, bilincine sahip olsun, biz olamayalım. Bu konuda biraz yetersiz kaldığımız gerçeği de böylelikle ortaya çıkmış oluyor.

İnternet üzerinden gezilecek yerler diye arama yaptığımız zaman bir dizi gereksiz bilgi ile baş başa kalırız. Bu anlamda internet âleminin bilgi çöplüğüne dönüşmüş olması bizleri harekete geçirdi, çok kaliteli ve güvenilir bilgi sistemi üzerine kurulmuş olan www.gezilmesigerekenyerler.com sitesini siz değerli kullanıcılarımızın beğenilerine sunduk.

Yazarlarımız gidip gördükleri yerleri sizler için yazıyor ve bu yerlere gitmeden önce bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Sitemiz aracılığı ile elde etmiş olduğumuz bilgilerin tamamı yaşanmış tecrübelerden kuruludur. Yani gidip yerinde gezmiş, görmüş ve yaşamış kişilerin kaleminden elde edilen ayrıntılara yer verilir. Sitemizde kulaktan dolma efsanelere yer yoktur.

İçerik olarak; Gezilecek yerler, tatil yerleri, tarihi mekanlar, mesire yerleri, kahvaltı yerleri ve görülmesi gereken yerler gibi farklı içeriklerden oluşmaktadır. Eğer bu anlamda kendinize bir rehber arıyorsanız, biz her hangi bir çıkar elde etmeden tamamen ülkemizin güzelliklerini insanlarımıza sunmak amacı ile bu siteyi ortaya çıkardık. Bunun yanında benzer içerikle büyük bir aile olmak ve bu paylaşımlar ile birlikte kalıcı arkadaşlıkları kurabilmek için facebook sayfamızı kullanıma açtık. Sizleri güzel dünyamıza bekliyoruz.

Bizi Sosyal Ağlardan da  takip edebilirsiniz.

Facebook  –  Twitter  –  GooglePlus  –  Pinterest  –  Youtube

Reklam, Tanıtım, İstek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Sizlerle birlikte daha saygın bir ortam yaratmak için her türlü fikre açığız.

Aykut DÜŞOVA

Genel Yayın Yönetmeni

aykut [@] dusova.com

iletisim [@] gezilmesigerekenyerler.com